MMA PLNajnowszeONE ChampionshipZnamy szczegóły transmisji z walki Martyny Kierczyńskiej! Polka zadebiutuje w One Championship!

Znamy szczegóły transmisji z walki Martyny Kierczyńskiej! Polka zadebiutuje w One Championship!

Z piątku na sobotę w Tajlandii, a dokładnie w Bangkoku odbędzie się gala One Fight Night 19, gdzie swój debiut odnotuje nasza reprezentantka. Martyna Kierczyńska jest pierwszą Polką, która w formule uderzanej zawalczy w prestiżowej organizacji One Championship. Znamy szczegóły transmisji jeśli chodzi o całą galę i walkę Martyny. 

Kierczyńska

Kierczyńska mimo młodego wieku, bo 21-lat ma już na swoim koncie naprawdę duże osiągnięcia i doświadczenie. Martyna zdobyła mistrzostwo Europy seniorów w K-1 (w 2021 roku), a jeszcze wcześniej sięgnęła po pierwsze mistrzostwo świata w K-1 w seniorskiej kategorii. Na swoim koncie posiada ponad 100 walk amatorskich oraz cztery zawodowe.

Warto wspomnieć, że Polka w ostatniej chwili wchodzi na zastępstwo. Martyna mimo wszystko przygotowuje się do innego pojedynku, który za trzy tygodnie, więc jest w formie.

Znamy szczegóły!

Z piątku na sobotę odbędzie się gala One Fight Night 19 w Bangkoku. Gala startuje od godziny 01:00. Całą galę jak i walkę Martyny Kierczyńskiej będzie mogli zobaczyć na żywo na YouTubie.

Walka Martyny z zawodniczką publiczności Nat ”Wondergirl” Jaroonsak jest planowana około godziny 3:50 polskiego czasu.

Całą galę i walkę Martyny będzie mogli zobaczyć tutaj:

A tak prezentuje się cała karta walk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis