MMA PLUFCZnamy szczegóły debiutu Roberta Bryczka w UFC? Nieoficjalnie jest rywal i data!

Znamy szczegóły debiutu Roberta Bryczka w UFC? Nieoficjalnie jest rywal i data!

To już pewne! Robert Bryczek (17-5) został nowym zawodnikiem największej organizacji na świecie. Już niebawem poznamy szczegóły występu Polaka choć już w tym momencie pojawiają się nieoficjalne informacje i niewykluczone, że lada dzień zostaną potwierdzone.

Bryczek

33-latek ma aktualnie serię pięciu zwycięstw z rzędu – wszystkie kończył przed czasem. Bryczek z efektownej strony pokazywał się u naszych sąsiadów w organizacji Oktagon MMA. Czescy kibice byli pod wrażeniem i nie mogli się doczekać walki Polaka o tytuł mistrzowski.

Robert walkę o pas zapewnił sobie ostatnim szybkim zwycięstwem. Polak podczas gali Oktagon MMA 45 potrzebował zaledwie 56 sekund na zdemolowanie Samuela Kristoficia. Po walce w klatce pojawił się mistrz Patrick Kincl i doszło do pierwszego face to face. Ostatecznie ich walka nie dojdzie do skutku.

Znamy szczegóły?

Paweł Wyrobek za pomocą twittera poinformował, że według jego informacji Robert Bryczek (17-5) wszedł na zastępstwo. Polak w UFC ma zadebiutować dwudziestego trzeciego września, a jego przeciwnikiem będzie Jacob Malkoun (7-2).

Przypomnijmy, że w walce wieczoru wystąpi Mateusz Gamrot. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team zmierzy się z Rafaelem Fizievem.

Nieoficjalnie udało mi się dowiedzieć, że Robert Bryczek zadebiutuje w UFC 23 września w Las Vegas (Main event Gamera z Fizievem). Rywalem Polaka będzie Australijczyk – Jacobs Malkoun (7-2, 3-2 UFC), który pierwotnie miał zmierzyć się z Aliaskhabem Khizrievem 🔥🔥

Australijczyk do największej organizacji na świecie trafił w październiku 2020 roku, gdy na UFC 254 przegrał już po 18 sekundach z Philem Hawesem. ”Mamba” w następnych starciach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Abdula Razaka Alhassana i AJ Dobsona. W poprzednim roku była też druga przegrana w amerykańskim gigancie po całym dystansie z Brendanem Allenem. Ostatni pojedynek Jacoba miał miejsce w październiku poprzedniego roku, gdy na punkty pokonał Nicka Maximova.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis