MMA PLARES FCZnamy rywala Pawła Biernata, to będzie najcięższe wyzwanie w karierze!

Znamy rywala Pawła Biernata, to będzie najcięższe wyzwanie w karierze!

Kilkanaście dni temu poinformowaliśmy o tym, że Paweł ,,Rosomak Bieszczadzki” Biernat zawalczy na francuskiej gali Ares. Z naszych doniesień wynikało, że rywalem ma być Ben Adwubi, jednak on wypadł z tego pojedynku. Dziś organizacja ogłosiła rywala Pawła. A jest nim Marsel Sychev 1-0. Już jedenastego grudnia obaj Panowie skrzyżują rękawice w Paryżu.

Rosomak wraca do klatki po zwycięstwie nad Damianem Bujkowskim. Tam Biernat pokazał się z bardzo dobrej strony, posłał na deski Bujkowskiego ciosem prostym, a tam znęcał się z dosiadu. Zmieniając ciągle płaszczyzny uderzeń. Biernat przez wielu jest lubiany i stawiany w roli jednego z większych prospektów wagi ciężkiej. Sam Mirosław Okniński dziś zamieścił komentarz widoczny poniżej:

Kim jest rywal Biernata?

Marsel Sychev może nie być znany w Polsce. Jednak jest on znany regionalnej publiczności. Jest to jeden z sparingpartnerów pretendenta do pasa UFC – Ciryla Gane. Białorusina stylem bazowym są zapasy, w których odnosił sukcesy. Siły fizycznej mu odmówić nie można. Jest eksplozywny i dynamiczny, co jest powiązane z nie najlepszą kondycją Marsela. W stójce to Biernat powinien przeważać. Bez wątpienia będzie to najcięższy rywal Pawła. Pozostaje trzymać kciuki. A, wy w kim upatrujecie faworyta?

Marsel Sychev 🇧🇾 (1-0) is a young MMA fighter with remarkable skills. He is the new sparring partner of UFC interim…

Posted by ARES Fighting Championship on Saturday, December 4, 2021

Zobacz także:

Legendarny ,,Papito” zawalczy na High League. Czego spodziewacie się po Pashy?

Na ten debiut w sportach walki czekali wszyscy fani e-sportu. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zamieni myszkę i klawiaturę na rękawice i wystąpi w okrągłej klatce HIGH League już w lutym.

Kamil Oniszczuk demoluje rywala na ACA! Podobało się?

Kamil Oniszczuk (9-1) z kolejnym zwycięstwem w organizacji ACA. Podczas gali ACA 133 w Sankt Petersburgu Polak już w pierwszej rundzie pokonał Vladimira Fedina (18-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis