MMA PLNajnowszeACAACA 133: Kamil Oniszczuk błyskawicznie wygrywa. Rywal zdemolowany serią kopnięć! [WIDEO]

Kamil Oniszczuk (9-1) z kolejnym zwycięstwem w organizacji ACA. Podczas gali ACA 133 w Sankt Petersburgu Polak już w pierwszej rundzie pokonał Vladimira Fedina (18-7).

ACA 133 Kamil Oniszczuk

Oniszczuk potrzebował do wygranej niespełna półtorej minuty. Polski zawodnik zasypał rywala serią kopnięć. Rosjanin odczuł kolejne mocne uderzenia i pod ich naporem padł na matę. Tam Oniszczuk dopełnił dzieła zniszczenia zmuszając sędziego do przerwania pojedynku

Zawodnik poznańskiego Ankosu stoczył w organizacji ACA już trzecią walkę. Zaczął niefortunnie, bo od porażki z Mindaugasem Veržbickasem. Była to zarazem pierwsza jego porażka w zawodowej karierze. Na ACA 114 w spektakularny sposób znokautował natomiast Krystiana Bielskiego.

Za nami gala Bellator 272 w Uncasville w stanie Connecticut. Na tronie kategorii koguciej nie nastąpiła zmiana, choć wiele na to wskazywało przez większość pojedynku.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.