MMA PLArabZnamy nowego przeciwnika Kizo na FAME MMA 9! Kto by pomyślał!

Znamy nowego przeciwnika Kizo na FAME MMA 9! Kto by pomyślał!

Fani FAME MMA nie muszą już czekać! Wiemy kto będzie nowym przeciwnikiem Patryka Wozińskiego na dziewiątej edycji, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Tym samym start ”Kizo” nie jest już zagrożony.

Przypomnijmy, że poważnej kontuzji doznał Popek Monster (4-4), który miał odnotować drugą walkę w freakowej organizacji. W tej sytuacji ruszyła praca nad znalezieniem nowego oponenta.

Patryk w mediach społecznościowych zdradził, że dostał listę potencjalnych przeciwników i był nimi zainteresowany. Choć nie wszystkimi, ponieważ Artur Ostaszewski menadżer Akopa Szostaka wyznał, że ”Kizo” odrzucił propozycję walki z jego zawodnikiem.

Jest nowy rywal ”Kizo”!

Jest dobra wiadomość. Walka Patryka Wozińskiego nie jest już zagrożona. Jego nowym przeciwnikiem będzie Gabriel ”Arab” Al-Sulwi.

”Arab” w freakowej organizacji zadebiutował dwudziestego pierwszego listopada. Al-Sulwi na FAME MMA 8 w Łodzi zdominował faworyzowanego przez bukmacherów – Pawła Tyburskiego.

Al-Sulwi od początku do końca nie zamierzał ryzykować i prowadził pojedynek w swoim stylu. 27-latek szybko i łatwo zdobywał sprowadzenia. Widzieliśmy wtedy długą kontrolę. Tyburski nie miał nawet okazji, aby zagrozić rywalowi.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs Gabriel ”Arab” Al-Sulwi

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Tańcula dalej marzy o KSW! Uda się?

Arkadiusz Tańcula mimo ostatniej przegranej dalej wierzy, że spełni jedno ze swoich największych marzeń. ”Aroy” chciałby zostać pierwszym zawodnikiem FAME MMA, który przejdzie do organizacji KSW.