MMA PLNajnowszeMurańskiZbigniew Stonoga pozywa Jacka Murańskiego! ”Muran” odpowiada!

Zbigniew Stonoga pozywa Jacka Murańskiego! ”Muran” odpowiada!

Zbigniew Stonoga w mediach społecznościowych poinformował, że pozywa Jacka Murańskiego. ”Muran” w rozmowie z serwisem salon24.pl odpowiedział na słowa Zbigniewa. Ponadto freak fighter powiedział, że ”proces jest absolutnie bezzasadny”.

Murański

Oto co napisał Zbigniew Stonoga na facebooku.

28 marca 2023 r., rozpocznie się proces jaki wytoczyłem Jackowi Murańskiemu. Z uwagi na dramatyczne zdarzenia w jego życiu będę wnioskował (po przeprowadzeniu postępowania dowodowego) o łagodniejszą od pierwotnie ustalonej karę. Długo rozmyślałem czy w obliczu tragedii nie zrezygnować ze sprawy ale zbyt ciężko pracowałem na udzielenie 2103 pomocy ludziom potrzebującym aby ot tak oddać swój dorobek społeczny. Pisowcy mają pełnię władzy i nic im nie zrobię za to, że ogłosili w TVP pod moim adresem fałszywe zarzuty z którymi nigdy nie poszli do sądu (sprawa mojej fundacji i fałszywe powiadomienie opinii publicznej że nie rozdałem kilkudziesięciu samochodów w zamian za pomoc ludziom biednym) ale Murańskiego za fałszywe oskarżenia muszę publicznie rozliczyć i proces w tej sprawie będzie publiczny i na ten proces wszystkich zapraszam.

https://www.facebook.com/zbigniew.stonoga.oficjalny.profil/posts/182207124569146

Murański komentuje!

Jacek Murański w rozmowie z serwisem salon24.pl postanowił skomentować wpisy Zbigniewa Stonogi. ”Muran” zaznaczył, że w jego opinii ”proces jest absolutnie bezzasadny”.

Ja Stonogę nazywam oszustem i krętaczem, ale ma on kilkanaście prawomocnych wyroków, kilkanaście spraw w toku. Te loterie, o których wspominam, jest na nie akt oskarżenia za wyłudzenia na około milion złotych. Oburzanie się przez Stonogę za nazwanie go krętaczem to jest tak, jakby Trynkiewicz oburzył się za nazwanie go pedofilem

Była też szybka reakcja Stonogi na wspomniany artykuł na salon24.pl

Jest nowy akt oskarżenia o przestępstwo z art 216 i 212 kk przeciwko Jackowi Murańskiemu w związku z jego autoryzowanym wywiadem opublikowanym w dniu dzisiejszym (29.03.23) na łamach niszowego portalu.Te same zarzuty ciążą na autorze publikacji bo za przestępstwo pomówienia odpowiada również ten kto nieprawdziwe informacje rozgłasza.

https://www.facebook.com/zbigniew.stonoga.oficjalny.profil/posts/187657654024093

Zobacz także:

Gromadzki ostro o Kwiecińskim: Może wyjść 2vs1 ze swoim chłopakiem Sequento!  Widzieliście?

Tomasz Gromadzki już niebawem zawalczy w freakowej organizacji? Tego nie możemy wykluczyć. ”Zadyma” w rozmowie z portalem TV Reklama w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Gromadzki jest otwarty na walkę 2 vs 1.

Jeśli freaki położą milion złotych za walkę to Szymon Kołecki zawalczy dla nich? Jasna deklaracja olimpijczyka!

Szymon Kołecki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Były olimpijczyk udzielił wywiadu portalowi Sport.pl, w którym odpowiedział na pytanie: Czy jeśli freakowe organizacje położą milion złotych za jego walkę u nich, to czy ten zdecyduje się zawalczyć?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis