MMA PLNajnowszeKwiecińskiGromadzki ostro o Kwiecińskim: Może wyjść 2vs1 ze swoim chłopakiem Sequento! 

Gromadzki ostro o Kwiecińskim: Może wyjść 2vs1 ze swoim chłopakiem Sequento! 

Tomasz Gromadzki już niebawem zawalczy w freakowej organizacji? Tego nie możemy wykluczyć. ”Zadyma” w rozmowie z portalem TV Reklama w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Gromadzki jest otwarty na walkę 2 vs 1.

Gromadzki

Przypomnijmy, że był już taki pomysł. Organizacja MMA ATTACK chciała zorganizować starcie Alana Kwiecińskiego z Tomaszem Gromadzkim. ”Alanik” w tamtym czasie postanowił odrzucić propozycje.

Teraz jest nagle gotowy do walki… hahahaah jak parę tygodni temu mieliśmy propozycję wspólnej walki na gali MMA ATTACK w dniu 24.09, to twierdził, że musi sobie odpocząć. Pewnie siano się nie zgadzało i za mało zostałoby po wypłaceniu 5 tysięcy złotych, które obiecał na chore dzieci. Swoją drogą trochę mu się nie dziwię, wpi**dol gwarantowany. Żałosne – napisał wtedy Gromadzki.

Gromadzki to przede wszystkim doświadczony pięściarz i zawodnik K-1. ”Zadyma” większą popularność zdobył za sprawą gal GROMDA, gdzie pokazywał charakter i serce do walki.

Gromadzki ma pomysł!

Tomasz Gromadzki w rozmowie z portalem TV Reklama wyjawił, że jest otwarty na starcie 2 vs 1. Byłoby to zestawienie Gromadzki vs Kwieciński oraz ”Sqeuento”.

Atmosfera napięta, napięta, ale uciszył się i już nie komentuje. Nawet dobrze dla niego. Na jedne gali z ”Boxdelem” się spotkaliśmy, coś porozmawialiśmy i powiedział, tylko zaproponuj mi kogoś. Mówiłem, że Alan sam do walki nie wyjdzie, ale jak chce, to może zawalczyć z tym swoim chłopakiem ”Sequento”. W 2 vs 1 mogą wyjść. Kobiet nie biję, ale w takim zestawieniu jak najbardziej mogę wziąć tę walkę.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie chęć pojedynku z Gromadzki wyraził również Wojciech ”Rekordzista” Sobierajski. Byłaby to walka w organizacji High League.

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Czy freak fighty wejdą na jeszcze wyższy level? Gościem jednego z ostatnich programów Kuba Wojewódzki był współwłaściciel organizacji FAME MMA Wojciech Gola. W programie z jego udziałem popularny show man zadeklarował – pół żartem-pół serio – chęć występu w klatce!

Najman na temat Boxdela: Wysyłam mu pieluchy na objawy tchórzostwa! Widzieliście?

Wymiana zdań pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem “Boxdelem” Baronem przybiera na sile. “El Testosteron” postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Częstochowianin powiedział, że ”Boxdel” boi się z nim walki, więc ma dla niego nietypowy prezent.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis