MMA PLNajnowszeFAME MMAJeśli freaki położą milion złotych za walkę to Szymon Kołecki zawalczy dla nich? Jasna deklaracja olimpijczyka!

Jeśli freaki położą milion złotych za walkę to Szymon Kołecki zawalczy dla nich? Jasna deklaracja olimpijczyka!

Szymon Kołecki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Były olimpijczyk udzielił wywiadu portalowi Sport.pl, w którym odpowiedział na pytanie: Czy jeśli freakowe organizacje położą milion złotych za jego walkę u nich, to czy ten zdecyduje się zawalczyć?

Szymon Kołecki zawalczy

Kołecki ostatnią walkę stoczył w lipcu 2021 roku. Na gali KSW 62 zmierzył się z zawodnikiem o bardzo mocno bijącym prawym sierpem – Akopem Szostakiem. Złoty medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów tamto starcie wygrał przez nokaut w zaledwie 45 sekund.

Jednak od tamtej pory w klatce swojej nogi ponownie nie postawił.

Jeśli freaki położą milion złotych za walkę to Szymon Kołecki zawalczy dla nich?

Wszystko przez kontuzję, z którą Szymon Kołecki walczy od dłuższego czasu. Teraz, w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o swoich sportowych planach na przyszłość, a także odpowiedział na pytanie czy wyszedłby do walki dla FAME MMA lub High League, jeśli ci położyliby mu milion złotych za występ:

“Najpierw musi mi się udać wrócić. To jest pierwszy warunek. Drugi – na pewno będę rozmawiał z wieloma federacjami. Jeśli ze sportowymi federacjami nie dojdę do porozumienia to trudno jest mi sobie wyobrazić, żeby jakakolwiek organizacja freakowa była w stanie wyłożyć takie pieniądze, które ja zażądam.

Dlatego, że ja jestem bardzo drogim zawodnikiem i nie będę walczył za małe pieniądze. Za milion złotych do walki dla freakowej organizacji chyba bym nie wyszedł.”

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Czy freak fighty wejdą na jeszcze wyższy level? Gościem jednego z ostatnich programów Kuba Wojewódzki był współwłaściciel organizacji FAME MMA Wojciech Gola. W programie z jego udziałem popularny show man zadeklarował – pół żartem-pół serio – chęć występu w klatce!

Najman na temat Boxdela: Wysyłam mu pieluchy na objawy tchórzostwa! Widzieliście?

Wymiana zdań pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem “Boxdelem” Baronem przybiera na sile. “El Testosteron” postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Częstochowianin powiedział, że ”Boxdel” boi się z nim walki, więc ma dla niego nietypowy prezent.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis