MMA PLMurańskiZbigniew Stonoga oficjalnie wyzywa na pojedynek Jacka Murańskiego: Taki kozak jesteś? [WIDEO]

Zbigniew Stonoga oficjalnie wyzywa na pojedynek Jacka Murańskiego: Taki kozak jesteś? [WIDEO]

To się dzieje naprawdę! Zbigniew Stonoga na instagramie oficjalnie rzucił wyzwanie Jackowi Murańskiemu. Stonoga ma nadzieje, że dojdzie do ich walki w ringu/klatce. Dojdzie odpowiedzi ”Murana” i czy takie starcie jest realne? Pewne jest jedno – zainteresowanie byłoby ogromne.

Stonoga

Jacek swój trzeci pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczy na najbliższej gali FAME MMA 16. Piątego listopada w Gliwicach czeka go starcie z Robertem Pasutem. Będzie to tak zwany co-main event.

Stonoga już wcześniej wypowiedział się o Murańskim.

Jakiś tam pan Murański? Ja nawet nie wiem, kto to jest. Ale bardzo proszę widzowie o przekazanie panu Murańskiemu, żeby koncertowo, najlepiej na Facebooku i YouTubie pocałował mnie w dupę po prostu.

Stonoga rzuca wyzwanie Murańskiemu!

Zbigniew Stonoga na instagramie postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Jacka Murańskiego!

To jest informacja dla Jacka Murańskiego. Taki kozak jesteś, że obrażasz ludzi? Zapraszam Cię do ringu tu się zmierzymy.

Zobacz także:

Mateusz Murański w High League? Wymowny wpis “Murana”!

Mateusz Murański kolejny pojedynek stoczy na najbliższej gali High League 5 w Łodzi? Wymowny wpis ”Murana” pojawił się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że kolejny event freakowej organizacji odbędzie się dziesiątego grudnia w Atlas Arenie.

Nieudany powrót Andrzeja Wawrzyka! Pięściarz ciężko znokautowany już w 2 rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Andrzej Wawrzyk (33-2, 19 KO) po sześciu latach wrócił na ring zawodowy. Nastąpiło, to na dzisiejszej gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży. Zawodnik wagi ciężkiej nie będzie tego starcia wspominał dobrze… Wawrzyk już w drugiej rundzie został ciężko znokautowany z rąk Michała Bołoza (4-4-2, 4 KO). Bołoz tym samym odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis