MMA PLConor McGregorZawodnik UFC w dosadny sposób uderza w McGregora! Jesteś gó*nianym człowiekiem, ojcem…

Zawodnik UFC w dosadny sposób uderza w McGregora! Jesteś gó*nianym człowiekiem, ojcem…

Zaraz po tym jak Khabib Nurmagomedov pokonał Dastina Poiriera na UFC 242, Conor McGregor wyzwał go na kolejny pojedynek. Irlandczyk zasugerował, że starcie to mogłoby się odbyć w stolicy Rosji – Moskwie. Gaethje McGregor kłótnia.

Nie spodobało się to czołowemu zawodnikowi wagi lekkiej UFC, Justinowi Gaethje. Amerykanin w mocny sposób skomentował niedorzeczną według niego propozycję Irlandczyka.

Jesteś dupkiem. Straciłeś wszystko. Jesteś gównianym człowiekiem, ojcem i mężem. Pie*dol się.

Nie wiadomo, czemu Amerykanin pała taką niechęcią do Irlandczyka, ale musi być coś na rzeczy. Może “The Highlight” wyzywając McGregora od najgorszych, liczy, że wywiąże się między nimi konflikt który w końcu doprowadzi do walki pomiędzy zawodnikami? Conor nie walczył już długi czas w MMA, więc może być potencjalnie łatwym łupem dla wielu topowych zawodników wagi lekkiej, a Gaethje był już kiedyś przymierzany do walki z “Notoriousem”.

Justin Gaethje już za tydzień na UFC Fight Night 158 zmierzy się w walce wieczoru z doświadczonym Donaldem Cerrone. Będzie to dla niego szósta walka dla największej organizacji MMA na świecie. Gala ta będzie też miała polski akcent, gdyż zobaczymy na niej naszego czołowego zawodnika kategori ciężkiej – Marcina Tyburę, który zmierzy się z Augusto Sakai.