MMA PLCiekawostkiZawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksasie [WIDEO]

Zawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksasie [WIDEO]

Zawodnik UFC Mike Perry uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksaskie. Materiał wideo dokumentujący wydarzenia wtorkowej nocy obiega właśnie media społecznościowe.

Na filmie widać, jak Mike Perry uderza starszego mężczyznę podczas kłótni. Dostrzegamy także innego mężczyznę, prawdopodobnie jednego z pracowników baru, który próbował uspokoić zawodnika UFC.

Zawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksasie

Mike Perry to kontrowersyjny zawodnik UFC walczący w dywizji półśredniej. W swojej ostatniej walce pokonał Mickey Galla, mając w narożniku jedynie… swoją dziewczynę.

Nieodgadniony Amerykanin tym razem wpadł jednak w kłopoty. We wtorek wieczorem wdał się w sprzeczkę ze starszym mężczyzną, którego uderzył. Sprawa miała miejsce w barze w Teksasie. Poniżej materiał wideo, rejestrujący tamto wydarzenie:

Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze policji z Lubbock. Według informacji ESPN, złożono doniesienie w sprawie, ale Perry nie został aresztowany. Nie został także ukarany żadnym mandatem, choć trwa śledztwo w sprawie zachowania zawodnika UFC.

Perry w środę odniósł się do tej sytuacji na Twitterze. Zamieścił tam krótką wiadomość:

“Bez komentarza.”

Zobacz także:

Błachowicz coraz bliżej walki o pas?

UFC dało kolejną przesłankę mówiącą o tym, że Błachowicz stanie do walki o pas. Mianowicie konfrontację między sobą otrzymało dwóch czołowych zawodników wagi półciężkiej.

Kiedy ważenie przed KSW 53?

Ważenie przed KSW 53. Federacja KSW oraz Galeria Północna pragną zaprosić fanów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie. 

Jasnowidz już wie kto wygra wybory prezydenckie 2020!

Krzysztof Jackowski wie kto zwycięży 12 lipca w wyborach prezydenckich. Jasnowidz z Człuchowa w ostatnim czasie postanowił szerzej spojrzeć w polityczną przyszłość naszego kraju.