MMA PLUFCCoraz większa szansa na walkę o pas dla Błachowicza! UFC robi zestawienie jego konkurentów!

Coraz większa szansa na walkę o pas dla Błachowicza! UFC robi zestawienie jego konkurentów!

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Coraz większa szansa na walkę o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC dla Jana Błachowicza! Organizacja UFC postanowiła zestawić ze sobą dwóch z największych jego konkurentów do walki o tytuł!

Obecnie mistrzem UFC w dywizji półciężkiej jest Jon Jones i to na walkę z Amerykaninem liczy Błachowicz. W grę jednak wchodzi także potencjalna walka o tymczasowy pas mistrzowski wagi półciężkiej, bowiem UFC i Jones pozostają w konflikcie medialnym po fiasku związanym z walką Jonesa z Francisem Ngannou.

Coraz większa szansa na walkę o pas dla Błachowicza! UFC robi zestawienie jego konkurentów!

W tej chwili w czołówce dywizji półciężkiej znajdują się: Jan Błachowicz, Dominick Reyes, Thiago Santos i Glover Teixeira. UFC postanowiło zestawić dwójkę wspomnianych zawodników, więc otwiera się szansa na starcie o pas dla Błachowicza!

Jak donosi ESPN, pojedynek Thiago Santos vs. Glover Teixeira został walką wieczoru gali UFC, która odbędzie się 12 września w Las Vegas.

Decyzja o zakontraktowaniu takiego pojedynku może oznaczać zaklepanie walki o tymczasowy pas mistrzowski UFC w postaci starcia Jan Błachowicz vs. Dominick Reyes!

Na szczegóły jednak jeszcze chwilę musimy poczekać.

Jak sądzicie – który zawodnik wygra w pojedynku Thiago Santos (ostatnia walka to przegrana decyzją z Jonem Jonesem) kontra Glover Teixeira (seria czterech zwycięstw z rzędu)?

Zobacz także:

Czy pojawiło się już „Odliczanie do UFC 251″?

Na oficjalnym kanale organizacji UFC na YouTube pojawił się cały odcinek dokumentu wprowadzającego do pierwszej gali amerykańskiego giganta na tzw. Fight Island w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jorge Masvidal jest po prostu sobą! Lubicie postać Amerykanina?

Jorge Masvidal już w sobotę stanie przed szansą zdobycia pasa w kategorii półśredniej.

Darmowa walka przed KSW 53 – jak wyglądał rewanż Gamrota z Parkiem?

Mateusz Gamrot i Norman Parke spotkali się po raz drugi na gali KSW 40 w Dublinie w październiku 2017 roku. To nie była zwykła walka, tylko prawdziwa wojna zakończona kontrowersjami.

Kiedy ważenie przed KSW 53?

Ważenie przed KSW 53. Federacja KSW oraz Galeria Północna pragną zaprosić fanów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie.