MMA PLGamrotZawodnik UFC ostro o walce Gamrota: Obejrzałem chyba 1 rundę i zmęczyłem się oglądaniem!

Zawodnik UFC ostro o walce Gamrota: Obejrzałem chyba 1 rundę i zmęczyłem się oglądaniem!

Jalin Turner (13-5) został zapytany czy interesuje go pojedynek z Armanem Tsarukyanem (18-3). Amerykanin postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o ostatniej walce Armana z naszym reprezentantem – Mateuszem Gamrotem (21-1). Jalinowi kompletnie nie spodobała się walka wieczoru w Las Vegas.

Gamrot

Wielu kibiców wskazuje “The Tarantula” jako zawodnika nowej generacji w wadze lekkiej. 27-latek zachwycił podczas ostatniej gali UFC 276. Jalin potrzebował zaledwie 45-sekund, aby poddać Brada Riddella. Turner aktualnie może pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem.

Tak zakończyła się ostatnia walka Turnera:

Zawodnik UFC o walce Gamrot-Tsarukyan: Wiedziałem, że cały czas będzie to samo gówno!

Jalin Turner (13-5) został zapytany o potencjalne starcie z Armanem Tsarukyanem (18-3). Amerykanin postanowił w mocnych słowach odnieść się do ostatniej walki Armana z Mateuszem Gamrotem (21-1). 

Nie oglądałem całej walki. Obejrzałem chyba pierwszą rundę i zmęczyłem się oglądaniem tego całego grapplingu. Dobra, mam to gdzieś. Wiedziałem, że cały czas będzie to samo gówno.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 2: Marcin Wrzosek zastąpi Reda i zmierzy się z ogromnym Kaluskim! Co wy na to?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Parę dni temu informowaliśmy was, że Ernest Ivanda wylądował w szpitalu. ”Red” usłyszał diagnozę – udar niedokrwienny mózgu. Tym samym jego start i walka z Piotrem Kaluskim nie jest możliwa. Nowym przeciwnikiem ”Ochroniarz Oszusta z Tindera” został… Marcin Wrzosek! Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy freak fight.

PRIME 2: Doszło do pierwszego face to face Bombardiera ze Stiflerem! Tu jest wielka różnica! Widzieliście?

To będzie prawdziwy freak fight! W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie Damiana Zduńczyka z Serigne Ousmane Dią. ”Stifler” postanowił, że dziewiątego lipca stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Warto wspomnieć, że w tym pojedynku będzie ogromna różnica kilogramów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis