MMA PLNajnowszeUFCZawodnik UFC ma problemy z uzębieniem po walce z Derrickiem Lewisem!

Zawodnik UFC ma problemy z uzębieniem po walce z Derrickiem Lewisem!

Nie będzie miło wspominał sobotniego wieczoru w Salt Lake City – Marcos Rogerio de Lima. Brazylijczyk przegrał z Derrickiem Lewisem w zaledwie 33 sekundy, a ponadto nabawił się poważnych problemów z zębami.

Zawodnik UFC ma problemy z uzębieniem
Foto: Getty Images/ Zuffa LLC

W karcie głównej UFC 291 – Derrick Lewis spotkał się z Marcosem Rogerio de Limą. Lewis potrzebował niecałej minuty, aby pokonać rywala. Amerykanin ustrzelił de Lime latającym kolanem, po którym nie było co zbierać… no chyba że zęby.

“Czarna Bestia” przełamała niefortunną passę trzech porażek z rzędu. Dodatkowo Derrick Lewis do swojego dorobku dołożył 22. wygraną przez nokaut w UFC. 38-latek pod tym względem jest rekordzistą w największej organizacji MMA na świecie.

Moje zęby!

W wywiadzie dla Super Lutas, de Lima opowiedział o obrażeniach, które wyrządziło kolano Amerykanina. Popularny “Pezao” przyznał, że czeka go długi okres rekonwalescencji.

– Przyjąłem mocne kolano. Moje zęby są luźne. Nie mogę prawidłowo jeść. To dla mnie ciężki moment.

Marcos Rogerio de Lima pochylił się też nad przyczyną swojej porażki.

– Zacząłem jak zwykle. Derrick na mnie ruszył i myślałem, że będzie chciał zaatakować Superman punchem. Uniosłem swoje ręce, a on wyprowadził latające kolano. Byłem już praktycznie nieprzytomny, kiedy leciałem na deski. Nie miałem czasu, by dojść do siebie i zareagować.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis