MMA PLNajnowszeCiekawostkiZawodnik One Championship zadedykował wygraną zmarłemu Anthony’emu Johnsonowi

Zawodnik One Championship zadedykował wygraną zmarłemu Anthony’emu Johnsonowi

Piękny gest na gali One Championship 163, która dzisiaj odbyła się w Singapurze. Jeden z zawodników zadedykował wygraną zmarłemu niedawno Anthony’emu “Rumble” Johnsonowi.

zadedykował wygraną zmarłemu Anthony'emu Johnsonowi

Chodzi konkretnie o Aung La N Sanga, który szybko rozprawił się z weteranem światowych klatek i byłym pretendentem do tytułu UFC – Yushinem Okamim. La N Sang znokautował ciosami utytułowanego rywala w niecałe dwie minuty.

Zawodnik One Championship zadedykował wygraną zmarłemu Anthony’emu Johnsonowi

Ale nie tylko w klatce La N Sang pokazał się ze świetnej strony. Tuż po zakończeniu pojedynku, stanął on w klatce ze zdjęciem Anthony’ego Johnsona i przedwcześnie zmarłemu zawodnikowi UFC dedykował swoją wiktorię:

Przypominamy, że Anthony Johnson zmarł niedawno w wieku zaledwie 38 lat. Amerykanin zmagał się z chłoniakiem nieziarniczym oraz rzadkim zaburzeniem układu odpornościowego zwanym limfohistiocytozą hemofagocytarną.

Świat MMA był w szoku słysząc informacje o śmierci “Rumble’a”.

Zobacz także:

Znamy szczegóły pożegnalnej walki legendarnego Fedora Emelianenko! ”Car” wraca do klatki! Widzieliście?

Czwartego lutego właśnie wtedy odbędzie się pożegnalna walka legendarnego Fedora Emelianenko (40-6). ”Car” podczas gali Bellator 290 w Kalifornii dostanie szansę na zrewanżowanie się Ryanowi Baderowi (30-7).

Rosyjskie władze oskarżone! Doprowadzili do tragedii?

Jak informuje portal ”Chita” – mistrz świata Oleg Sorokaniuk popełnił samobójstwo. Ojciec zawodnika oskarża rosyjskie służby państwowe o przyczynienie się do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis