MMA PLNajnowszeFAME MMAZawodnik FAME MMA ukrywał kontuzję! Niepewny występ na FAME 17 w Krakowie!

Zawodnik FAME MMA ukrywał kontuzję! Niepewny występ na FAME 17 w Krakowie!

Wygląda na to, że zawodnik FAME MMA ogłoszony na galę FAME 17 w Krakowie ukrywał kontuzję. Jego występ na gali zaplanowanej na piątek 3 lutego w miejscowej Tauron Arenie stoi pod znakiem zapytania.

Zawodnik FAME MMA ukrywał kontuzję

Oficjalna informacja w tej sprawie pojawiła się w mediach społecznościowych. Samo FAME MMA odniosło się do sytuacji ukrywania kontuzji przez swojego zawodnika.

Zawodnik FAME MMA ukrywał kontuzję!

Chodzi o postać Łukasza “Mandzio” Samonia. Mandzio miał doznać poważnej kontuzji i jego walka z Karolkiem na FAME 17 stoi teraz pod poważnym znakiem zapytania.

Pojedynek ten miał odbyć się w formule K-1, ale aktualnie wchodzi w grę zmiana zasad na boks. Wszystko przez kontuzję, z jaką Mandzio ma się borykać:

“Łukasz ukrywał przed nami kontuzję. To nie pierwszy raz w historii FAME, gdy zawodnik tak postępuje. […] Stan zdrowia Łukasza zostanie zweryfikowany w najbliższych dniach. Według uzyskanych od niego w dniu dzisiejszym informacji jest to naderwanie mięśnia czworogłowego uda 2 stopnia z rozległym krwiakiem…”

Pełne oświadczenie FAME MMA w tej sprawie poniżej:

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis