MMA PLUFCZawodniczka UFC wraz z chłopakiem ukradła asortyment medyczny przeznaczony dla szpitala [WIDEO]

Zawodniczka UFC wraz z chłopakiem ukradła asortyment medyczny przeznaczony dla szpitala [WIDEO]

Foto: Bloody Elbow

Podczas, gdy wielu sportowców wykazuje się wspaniałymi gestami w trakcie pandemii koronawirusa, zawodniczka UFC Ashlee Evans-Smith (6-4) dopuściła się naprawdę haniebnego czynu. Wraz ze swoim chłopakiem ukradła bowiem asortyment medyczny przeznaczony dla miejscowego szpitala.

Hojnością wykazał się niedawno choćby Conor McGregor, który zakupił środki ochrony osobistej dla irlandzkich szpitalu o wartości miliona dolarów. Czymś całkowicie odwrotnym “popisała się” inna reprezentantka UFC.

Selina Cohen jest tatuażystką. Jej dawna znajoma, która jest pielęgniarką w pobliskim szpitalu, poprosiła ją o pomoc i przekazanie środków ochrony jak maseczki czy rękawiczki. Z racji wykonywanego zawodu kobieta dysponowała takim asortymentem. Do akcji dołączyli się również jej koledzy po fachu. Z racji tego, że Selina dochodzi do siebie po niedawnej operacji i zgodnie z zaleceniami unikania nadmiernych kontaktów w dobie koronawirusa, wystawiła kosz przed domem, do którego poszczególne osoby mogły dorzucać jakieś środki ochrony na rzecz szpitala.

Przy okazji Selina postanowiła pozbyć się starego kredensu. Po mebel zgłosiła się właśnie zawodniczka Ashlee Evans-Smith. Zawodniczka przyjechała pod dom kobiety, aby zabrać kredens wraz ze swoim chłopakiem. Został on zapakowany do auta. P chwili jednak partner zawodniczki wrócił i zabrał również kosz ze sprzętem medycznym.

Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamerę. Selina Cohen nagłośniła całą sprawę w mediach społecznościowcy. Evans-Smith zlekceważyła sytuację. Uznała ją za nieporozumienie, gdyż asorytment medyczny uznała za…. darmowe przedmioty, które mogła sobie zabrać.

Do odzyskania przedmiotów zaangażowany został miejscowy szeryf. Kosz odzyskano. Jednak jak twierdzi Selina Cohen, brakuje w nim części przedmiotów, które były w nim przed przywłaszczeniem.

Seriously so disgusted with Ashlee Evans-Smith and Mike Wilson JR. They seriously had the nerve to keep items from the…

Opublikowany przez Selinę Cohen Wtorek, 24 marca 2020