MMA PLNajnowszeMMAZawodniczka MMA zapewnia, że OnlyFans pomaga jej skupić się na walce! Nie musi szukać pracy!

Zawodniczka MMA zapewnia, że OnlyFans pomaga jej skupić się na walce! Nie musi szukać pracy!

Kay Hansen (7-6) w rozmowie z portalem portalem MMAJunkie zapewniła, że OnlyFans zapewnił jej skupienie się na walce. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych w tej sytuacji nie musi szukać innej pracy, a może bardziej poprawić/polepszyć swój obóz przygotowawczy do walki.

Hansen

23-latka po dwóch ważnych zwycięstwach trafiła do największej organizacji na świecie. Kay miała świetny start, bowiem w debiucie w trzeciej odsłonie poddała Jinh Yu Frey. Następne walki w amerykańskim gigancie nie okazały się już szczęśliwe. Hansen przegrała trzy walki pewnie na kartach punktowych. Ostatnie pojedynki toczyła na numerowanych galach UFC. Hansen musiała uznać wyższość Jasmine Jasudavicius oraz Piery Rodriguez.

Hansen: Nie muszę szukać kolejnej pracy!

Kay Hansen (7-6) jak widać znalazła rozwiązanie, aby skupić się mocniej na walkach w MMA – co sprawia jej dużą satysfakcję. W jej przypadku dobrym rozwiązaniem okazał się OnlyFans.

Czuję, że wiele osób to krytykuje i rozumiem, że każdy ma swoją opinię, ale pod koniec dnia pozwala mi to stworzyć harmonogram treningów, który chcę. Nie muszę szukać kolejnej pracy. Pracując od 9 do 5, wiesz co mam na myśli? Więc pozwala mi to ustrukturyzować moje obozy i skupić się na tym, co naprawdę się liczy, a to jest walka.

Zobacz także:

Wielki boks pokaże, że naprawdę jest wielki? Szykuje się walka Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!

Jeśli to wydarzy się naprawdę, to fani boksu będą mieli nie lada święto! Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do długo wyczekiwanej walki na szczycie wagi ciężkiej Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!

Załęcki nie żałuje ostatniej sytuacji z Szeligą! Mówi też o walce: To są szybko zarobione pieniądze! Co wy na to?

Taka walka w niedalekiej przyszłości wydaje się bardzo realna. Denis Załęcki w rozmowie z FanSportu.pl został zapytany o potencjalne starcie z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” ponadto wyznał, że nie żałuje ostatniej sytuacji, która miała miejsce za kulisami gali FAME MMA 16.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis