MMA PLNajnowszeBoksWielki boks pokaże, że naprawdę jest wielki? Szykuje się walka Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!

Wielki boks pokaże, że naprawdę jest wielki? Szykuje się walka Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!

Jeśli to wydarzy się naprawdę, to fani boksu będą mieli nie lada święto! Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do długo wyczekiwanej walki na szczycie wagi ciężkiej Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!

walka Tyson Fury vs Oleksandr Usyk

Informację o tym planowanym zestawieniu przekazał opinii publicznej promotor Anglika – Bob Arum. Wygląda zatem na to, że wielki boks naprawdę pokaże swoją siłę!

Szykuje się walka Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!

Arum gościł w programie Sky Sport, gdzie potwierdził, iż posiadacze pasów wagi ciężkiej zmierzą się ze sobą w pierwszej połowie 2023 roku. W tej chwili mają trwać negocjacje kontraktowe na temat tego starcia:

“Tych dwóch zawodników zgodziło się ze sobą walczyć w następnej kolejności. Usyk jest moim dobrym przyjacielem, jest niezwykle inteligentny. A Tyson jest Supermanem. Zarówno sportowo jak i intelektualnie. Obaj chcą tej walki. Jesteśmy w stanie to zrobić i jestem przekonany, że do tego dojdzie. Obaj zgodzili się na takie starcie bez żadnych pojedynków przejściowych. Wejdą teraz ze sobą do ringu.”

Tyson Fury to posiadacz pasów wagi ciężkiej WBC, natomiast Oleksandr Usyk dzierży pasy mistrzowskie królewskiej dywizji wagowej federacji IBF, WBA i WBO.

Stawką ich pojedynku mają być wszystkie te tytuły.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zabrał głos! Mówi o hejterach po walce z Mamedem! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Weteran KSW wypowiedział się również o komentarzach, które pojawiły się po starciu na XTB KSW 77 w Gliwicach.

Wiemy gdzie i z kim kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak? Pojawią się doniesienia!

Paweł Jóźwiak po udanym debiucie zapewniał, że chce stoczyć kolejny pojedynek. Prezes Fight Exclusive Night od razu rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Boxdela” Barona. Teraz pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie drugiej walki Pawła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis