MMA PLNajnowszeFAME MMAFilm dokumentalny o FAME MMA na Netflixie?! Sylwester Wardęga komentuje! [WIDEO]

Film dokumentalny o FAME MMA na Netflixie?! Sylwester Wardęga komentuje! [WIDEO]

Sylwester Wardęga poinformował swoich widzów, że pewni ludzie kręcą film dokumentalny o FAME MMA. Ze słów byłego prowadzącego lidera polskiego rynku freak-fight wynika, że mowa jest o bijącym rekordy popularności w ostatnich latach – Netflixie!

FAME

Wardęga zaskoczył znaczne grono odbiorców podczas jednego ze swoich ostatnich streamów. Wspomniał o tym, że wokół FAME cały czas kręcą się operatorzy z dużymi kamerami, którzy nagrywają ponoć film dokumentalny o wspomnianej federacji. Co więcej, powiedział, że wszystko jest dalej w produkcji, natomiast mieli już to skończyć jakiś czas temu.

Na każdym FAME są takie ziomki z taką dużą kamerą. Oni twierdzą, że robią taki film dokumentalny o FAME i, że to będzie na takiej platformie. Nie powiem jakiej, ale takiej, że no fajnie. Podejrzewam, że jak będzie na tej platformie to będzie przez kilka dni to miało pierwsze miejsce, przynajmniej w Polsce. To już miało być jakiś czas temu, ale dalej to robią.

W jakiej fazie cyklu życia znajduje się FAME MMA?

Wiele osób twierdzi, że koniec ery gal freak-fightowych jest bliski. Teza, że ilość sprzedanych licencji PPV będzie już tylko i wyłącznie maleć, proporcjonalnie z ilością widzów przed odbiornikami w trakcie konferencji, F2F, czy cage’ów, jest znana wszystkim.

Jednakże, jeden z największych serwisów VOD, który jest dostępny na prawie całym świecie tworzy materiał o największej tego typu organizacji w Europie. Ze względu na to powinniśmy zastanowić się, czy aby na pewno to już finisz tego typu wydarzeń? Czy Netflix robiąc film dokumentalny chce w ten sposób uwiecznić historię FAME, która dobiega końca? A może jednak to dopiero początek? Czy to jest czas, żeby wypromować się na skalę międzynarodową?

Zobacz także:

To koniec Wardęgi w FAME MMA? Mamy decyzje organizacji! [Tylko u nas obszerny komentarz]

Mamy oficjalną decyzję! Jak donosi Super Express organizacja FAME MMA ogłosiła, że nie zaproponuje Sylwestrowi Wardędze współpracy przy okazji najbliższej gali FAME MMA 17. Popularny youtuber był prowadzącym (konferencji i programów) oraz zawodnikiem federacji. Warto zaznaczyć, że freakowa organizacja nie wyklucza możliwości współpracy w przyszłości. 

Alex Pereira zaprosił do walki Chimaeva. Postawił jednak warunek, na co Czeczen powiedział: Jak tak, to nie

Nowy mistrz wagi średniej UFC Alex Pereira był gościem programu The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim zdradził, że zaprosił do walki głośnego ostatnimi czasy Khamzata Chimaeva. Postawił jednak warunek, na który Czeczen nie przystał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis