MMA PLNajnowszeHighleagueZaskakujące porównanie! Murański mówi, że był w podobnej sytuacji co Roberto Soldić!

Zaskakujące porównanie! Murański mówi, że był w podobnej sytuacji co Roberto Soldić!

Mateusz Murański ma za sobą debiut w kolejnej freakowej organizacji. ”Muran” w swoje urodziny przegrał z Pawłem Bombą – co było naprawdę dużą niespodzianką. Mateusz tuż po walce zapewniał, że po kopnięciu w krocze nie był już tym samym zawodnikiem. To nie koniec, bowiem doszło do zaskakującego porównania sytuacji.

Murański

Murański miał do wyjaśnienia mocne spięcie z Pawłem Bombą podczas sobotniej gali High League 5 w Łodzi. ”Scarface” był zdecydowanym underdogiem w tym zestawieniu. ”Muran” od samego początku szukał obszernych ciosów i dochodził do głosu, ale wydawało się, że nie robi to większego wrażenia na przeciwniku. Bomba ciągle pracował licznymi niskimi kopnięciami – co było bardzo znaczące. Murański w późniejszym czasie był dwukrotnie liczony i wydawało się, że zaraz przegra przed czasem. Mateusz po kolejnym obaleniu – co oczywiście było zabronione został zdyskwalifikowany.

Murański: Jesteśmy z Wałcza i walczymy do końca!

Mateusz Murański w rozmowie z kanałem ”Koloseum” zaskoczył swoim porównaniem. ”Muran” wyznał, że jego sytuacja jest podobna do tego co się działo ostatnio w starciu Roberto Soldicia i w przeszłości w walce byłego mistrza świata w boksie – Krzysztofa Głowackiego.

Jak dostaniesz na jaja, to już nie ma mocnych. Soldić w tej samej sytuacji oczywiście Mount Everest – przepaść, mistrz nad mistrzami – poddał walkę. Mógłbym zrobić to samo, skasować bonus i pójść do domu, ale nie. Mamy taki charakter, jaki mamy. Zresztą taką samą sytuację miał Krzysiu “Główka” Głowacki w walce z Briedisem. Jesteśmy z jednego miasta, pozdrawiam Cię Krzysiu. “Główka” charakterem wstał, a nie musiał. Jesteśmy z Wałcza i walczymy do końca!

Zobacz także:

Zbigniew Stonoga zakłada własną organizację Freak Night! Jakie mają plany?

Powstaje kolejna nowa organizacja! Trzeba przyznać, że na rynku jest już naprawdę duży przesyt. Mimo wszystko Zbigniew Stonoga zamierza zaryzykować i spróbować w zupełnie inny sposób przyciągnąć publiczność. Nazwa nowej organizacji, to Freak Night.

Kolejny utytułowany sportowiec w freakowej organizacji? Izu Ugonoh: Życie jest krótkie…

Izu Ugonoh utytułowany kickboxer, doświadczony pięściarz, a teraz zawodnik MMA został zapytany o potencjalne starcie w freakowych organizacjach. Co ciekawe Izu nie zamierza mówić nie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis