MMA PLNajnowszeFreak FightKolejny utytułowany sportowiec w freakowej organizacji? Izu Ugonoh: Życie jest krótkie…

Kolejny utytułowany sportowiec w freakowej organizacji? Izu Ugonoh: Życie jest krótkie…

Izu Ugonoh utytułowany kickboxer, doświadczony pięściarz, a teraz zawodnik MMA został zapytany o potencjalne starcie w freakowych organizacjach. Co ciekawe Izu nie zamierza mówić nie!

Izu

36-latek swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował pod koniec sierpnia 2020 roku. Izu po niecałych trzech minutach pokonał przed czasem bardziej doświadczonego Quentina Domingosa.

W następnych dwóch walkach Ugonoh skrzyżował rękawice z Markiem Samociukiem. W pierwszym pojedynku wydawało się, że Izu zaraz zakończy pojedynek przed czasem. Reprezentant Dziki Wschód Biała Podlaska przetrwał kryzys i zastopował rywala. W rewanżu Samociuk nie pozostawił już żadnych wątpliwości. Podopieczny Łukasza Grochowskiego już w pierwszej odsłonie zakończył walkę przed czasem.

Ugonoh: Byłbym otwarty na jakąś ciekawą walkę!

Izu Ugonoh w rozmowie z portalem MMA-Bądź na bieżąco został zapytany o potencjalne starcia w freakowej organizacji. Utytułowany sportowiec nie wyklucza tego w przyszłości.

Jak skończę ze sportowymi walkami i wszystko będzie okey, to myślę, że będę się chciał zabawić przez chwilę w jakiejś dobrej freakowej organizacji. Byłbym otwarty na jakąś ciekawą walkę w boksie, K-1 albo MMA. Życie jest krótkie, nie ma co czekać. Nie będę się bił wiecznie. Ja jestem otwarty. Na chwilę obecną mam kontrakt z KSW. Od nich zależy czy dostanę walkę, czy będą chcieli przedłużyć kontrakt. Ja od samego początku na wszystko się zgadzałem, nie zawsze na tym dobrze wychodziłem. Piłka jest po ich stronie. Zobaczymy.

Zobacz także:

Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek. Da radę?

Wygląda na to, że organizacja High League po ostatniej porażce “El Testosterona” postanowiła się zabezpieczyć. Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym fanpage’u organizacji – Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek.

Walker mocno po walce Błachowicz-Ankalaev: Dziękuję sędziowie, nie mamy nudnego mistrza! Co wy na to?

Johnny Walker (19-7) na twitterze mocno skomentował main event UFC 282 w Las Vegas. Jan Błachowicz (29-9-1) stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze półciężkiej. ”Cieszyński Książę” po pięciu rundach zremisował z Magomedem Ankalaevem (18-1-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis