MMA PLNajnowszeBestiaPopek? Bombardier? “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki: Ta walka ma być WOW

Popek? Bombardier? “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki: Ta walka ma być WOW

Piotr “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki! Kulturysta, który przebojem wdarł się do świata freaków rozrywając koszulkę przed Marcinem Najmanem, pozostaje nieaktywny od listopada 2021 roku.

Bestia

Teraz ma powrócić, a walka z jego udziałem to ma być świetne wydarzenie nie tylko rozrywkowe, ale przede wszystkim sportowe.

Piechowiak o swoim powrocie opowiedział Marcinowi Wrzoskowi w materiale opublikowanym na kanale 6Pak.

Popek? Bombardier? “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki: Ta walka ma być WOW

Co prawda nie znamy jeszcze organizacji, w jakiej Bestia ponownie zaprezentuje się kibicom, ale uchylił on rąbka tajemnicy w kontekście argumentów, które zdecydują o wyborze nowego pracodawcy:

“Będę szczery – były rozmowy z FAME, są rozmowy z innymi organizacjami. Zobaczę, gdzie podejmę decyzję jakby. Bo tutaj chodzi przede wszystkim o dobrego, mocnego rywala, gdzie ta walka by się sprzedała, gdzie wrócę do ringu i ta walka ma być kurwa zajebiste WOW. To nie mają być flaki z olejem, gdzie wraca, bo po prostu wracam, tylko to mają być grube fajerwerki.”

Dopytany o potencjalnego przeciwnika, Piechowiak zdradził:

“Na pewno jakiś freak. Czy to będzie – strzelam – nawet jakiś zawodnik z Ameryki czy tam skądś. Dla mnie to nie ma większego znaczenia. Ważne, żeby był w sztosie, jeżeli bym dostał fajną propozycję, to może być Popek, może być Bombardier, może być jakiś inny zawodnik, z którym naprawdę ta walka się dobrze sprzeda. Ja nie mam zamiaru brać chłopa po 90 kilogramów, który będzie skakał koło mnie.”

A Wy z kim zestawilibyście Bestię Piechowiaka w jego kolejnej walce w klatce?

Zobacz także:

Materla otwarty na walkę w freakowej organizacji: Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić… Co wy na to?

Michał Materla (32-9) zawalczy w przyszłości w freakowej organizacji? Były mistrz KSW nie wyklucza takiej opcji, gdy pojawi się dobra finansowo oferta.

Kacper Miklasz poznał szczegóły kolejnej walki! ”Polish Machine” zawalczy pod koniec maja! Widzieliście?

Kacper Miklasz nie zamierza odpuszczać i szybko stoczy swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że zawodnik pochodzący z Ełku ma mocne tempo jeśli chodzi o zawodowe starcia. ”Polish Machine” kolejny raz pojawi się w klatce dwudziestego siódmego maja w Krośnie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis