MMA PLDenis ZałęckiZałęcki po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Nie rozumiem jego decyzji, ja bym wyszedł! [WIDEO]

Załęcki po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Nie rozumiem jego decyzji, ja bym wyszedł! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce w najmniejszym ringu świata Denis Załęcki znokautował w 1 rundzie Jussiego Halonena.

Załęcki

,,Nie rozumiem jego decyzji, ja bym wyszedł”

-Nie rozumiem jego decyzji, ja bym wyszedł, ja się biłem ze złamaną ręką w finale Gromdy. Wyszedłem do walki z “Vasylem” z bardzo mocnym zawodnikiem, doświadczonym, wyszedłem ze złamana ręką, biłem się tu kolega nie walczył. Sędzia zapytał go po 30 sekundach czy walczy dalej, nie rozumiem przecież 9, 10 jest liczeń to po 30 sekundach mówi, że nie walczy i zakończyła się walka.

Mówił Załecki

-Nie czułem zagrożenia tylko nie miałem planu. Walczyłem z nim nie miałem planu, ciężko bije się z mańkutem i tez jak mówię nie sparowałem z mańkutem 3-4 lata, teraz czas wrócić na sale od wtorku jak wrócę samolotem do Torunia i zaczniemy się bić z mańkutami.

Odpowiedział Denis zapytany czy czuł jakiekolwiek zagrożenie ze strony rywala.

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Awantura przed konferencją MMA VIP 3! Kazik rzucił się z pięściami na Żuroma! [WIDEO]

Dymy były już przed konferencją prasową MMA VIP 3. Kazik Klimat Kartel postanowił rzucić mocne słowa w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Na tym się nie skończyło, bo w pewnym momencie w grę poszły pięści. O ich starciu mówiło się w kontekście trzeciej edycji, lecz ”Żurom” postanowił przyjąć lepszą propozycję organizacji.

MMA VIP 3: Trener Bonusa BGC pojawił się na konferencji prasowej Najmana! Dostał propozycję walki!

Eryk Bręczewski pojawił się na dzisiejszej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 3, która odbędzie się dwudziestego dziewiątego października. Trener ”Bonusa BGC” dostał propozycję walki z ”Antykonfidentem”, ale postanowił odmówić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis