MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiZałęcki ostro po telefonie Don Kasjo: Małe piąstkówki! Jak nie, to będę to z nim wyjaśniał na ulicy!

Załęcki ostro po telefonie Don Kasjo: Małe piąstkówki! Jak nie, to będę to z nim wyjaśniał na ulicy!

Wczoraj odbył się program ”High League 6 Rundki Extra”, a gośćmi programu byli Denis ”Bad Boy” Załęcki, Denis Labryga oraz Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn. W pewnym momencie do studia zadzwonił Kasjusz Życiński i doszło do mocnej rozmowy. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do starcia Załęckiego z ”Don Kasjo”.

Kasjo

Załęcki najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca na High League 6 w Katowicach. ”Bad Boy” w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Pawłem ”Tyborim” Tybruskim.

Denis ostro o Kasjuszu Życińskim wypowiadał się już w przeszłości.

Najbardziej nie lubię właśnie ”Don Kasjo”. No nie lubię księżniczki. Do każdego się spina, nikt nie potrafił mu nigdy normalnie odpowiedzieć, także czekam do pierwszego spotkania. Zaczął się źle o mnie wypowiadać. Już nie pamiętam dosłownie co, musiałbym sobie jego wywiady wcześniejsze znowu obejrzeć, bo mnie naprawdę nie interesuje ten człowiek w ogóle. Już nie pamiętam jak to się wzięło, ale bardzo brzydko się odezwał później do mnie mówił, że jestem ”P*** Załęcki” i tak dalej. Tego mu nie daruję. Nie będzie mnie gość publicznie obrażał co drugie słowo, także no k****… Pierwsze lepsze spotkanie i będzie przepraszał, będzie klękał na kolanach i będzie przepraszał! To gwarantuję i mogę dać słowo.

Załęcki komentuje!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował telefon od Kasjusza Życińskiego.

Zrobił z siebie kretyna i tyle w temacie. Zawsze szuka atencji. Nikt go teraz nie chce – wiadomo, musiał mnie zaczepić osobę najbardziej medialną. Ja nie zejdę z wagi, ważę teraz 117 kg, nie będę zbijał poniżej 100. Ja mogę maksymalnie do 110 i tyle w temacie (…) Oczywiście, że chcę walki, ale tylko na małe piąstkówki. Jak nie, to będę to z nim wyjaśniał na ulicy. Za bardzo mnie obraził, ja mu tego nie wybaczę. Przesadził, ja mu tego nie odpuszczę. Nikt mnie nie obraził w taki sposób, jak obraził mnie ”Don Kasjo”. Na pewno tego pożałuje. Będę załatwiał to sam na sam. Zajebi*** honorówkę i tyle.

Zobacz także:

Denis Załecki nie współpracuje już z trenerem Oknińskim: Podbiło do mnie paru takich sztywnych ludzi… Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki nie współpracuje już z trenerem Mirosławem Oknińskim. Decyzję o przerwaniu treningów w klubie najbardziej medialnego trenera w polskim MMA “Bad Boy” wytłumaczył we wczorajszym programie Rundki promującym nadchodzącą galę High League 6.

Machida będzie rywalem Mameda na PGE Narodowym? ”Zdecydowanie mógłby zrobić…”

Na kanale Artura Przybysza pojawiła się rozmowa z Martinem Lewandowskim. Artur postanowił wymienić trzech zawodników – Hectora Lombarda, Lyoto Machidę oraz Andersona Silvę i zapytać jednego z właścicieli KSW kto z tej listy były jego wymarzonym przeciwnikiem Khalidova.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis