MMA PLDenis ZałęckiDenis Załecki nie współpracuje już z trenerem Oknińskim: Podbiło do mnie paru takich sztywnych ludzi…

Denis Załecki nie współpracuje już z trenerem Oknińskim: Podbiło do mnie paru takich sztywnych ludzi…

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki nie współpracuje już z trenerem Mirosławem Oknińskim. Decyzję o przerwaniu treningów w klubie najbardziej medialnego trenera w polskim MMA “Bad Boy” wytłumaczył we wczorajszym programie Rundki promującym nadchodzącą galę High League 6.

Denis Załecki nie współpracuje już z trenerem Oknińskim

Tam Załęcki odpowiedział na pytanie zadane przez widza na temat zerwania współpracy z trenerem Oknińskim przy potencjalnych przygotowaniach do walki z Danielem Omielańczukiem.

Denis Załecki nie współpracuje już z trenerem Oknińskim

Trener Okniński stał w narożniku Załęckiego podczas jego walki z Arturem Szpilką. Obaj wcześniej komplementowali siebie nawzajem w mediach. Teraz jednak przyszła inna rzeczywistość.

Oto, jak zerwanie współpracy z Mirosławem Oknińskim wytłumaczył Załęcki:

“Jak mam być szczerym, to przed rozpoczęciem współpracy z Mirosławem Oknińskim miałem troszeczkę takie dziwne informacje na temat jego, ale nie będę się wypowiadał. Po walce podbiło do mnie paru takich sztywnych ludzi i stety niestety musiałem zrezygnować z treningów.”

Cały program Rundki z udziałem Denisa Załęckiego do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

UFC 285: Jon Jones szybko poddał Ciryla Gane. “Bones” nowym mistrzem wagi ciężkiej! [WIDEO]

Jon Jones (27-1, 1 N/C)już w pierwszej rundzie poddał Ciryla Gane (12-1) w walce wieczoru gali UFC 285, której stawką był wakujący pas wagi ciężkiej.

Mateusz Gamrot po ważnym zwycięstwie na UFC 285: Z każdą kolejną walką będę lepszy!

Jesteśmy po gali UFC 285. Podczas jednej z walk nasz rodak – Mateusz Gamrot zmierzył się z Jalinem Turnerem. Pojedynek ten zakończył się niejednogłośną wygraną “Gamera”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis