Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDenis ZałęckiZałęcki obszerniej tłumaczy dlaczego kopnął w boksie: Ludzie popełniają błędy, a sztuką jest…

Załęcki obszerniej tłumaczy dlaczego kopnął w boksie: Ludzie popełniają błędy, a sztuką jest…

Denis Załęcki zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatnim starcie, gdzie nie obyło się bez kontrowersji. ”Bad Boy” ma za sobą operację. Zawodnik z Torunia na insta stories obszernej wytłumaczył najbardziej kontrowersyjną sytuację z walki – za co oczywiście został zdyskwalifikowany.

Załęcki

Załęcki podczas High League 6 w Katowicach stoczył kolejny pojedynek w freakowej organizacji. ”Bad Boy” na zasadach boksu (w małych rękawicach) zmierzył się z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Było kolano, a następnie kopnięcie – co jest oczywiście zabronione. Tym samym Denis Załęcki już w pierwszej odsłonie został zdyskwalifikowany.

Denis w High League przegrał z Arturem ”Szpilą” Szpilką oraz Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Jedyne zwycięstwo odnotował w debiucie, gdzie w formule K-1 pewnie zdominował i wypunktował Alana ”Alanika” Kwiecińskiego.

Załęcki zabiera głos!

Denis Załęcki na insta stories wypowiedział się obszernej odnośnie kopnięcia w walce na zasadach boksu.

Widzę, że niektóre rzeczy są jeszcze dla niektórych mało zrozumiałe. Nie wyszedłem do walki z rozwaloną noga. Przed walką miałem rehabilitacje i informacje od 2 lekarzy, że z nogą jest ok i mogę wyjść do walki. Federacja po ostatniej walce NIE DOPUŚCIŁABY mnie do walki bez zgody lekarza. Niestety podczas walki, pozornie wyleczona noga nie wytrzymała i więzadło poszło. Jak się okazało dziś na stole operacyjnym nie tylko więzadło, a również łąkotka. A Ci co sobie gadają, że wyszedłem po hajs z rozwaloną nogą to niech się puknął w ich głupie łby i zastanowią, czy federacja wyłożyłaby tyle pieniędzy na wypłaty dla zawodników nie mając potwierdzenia, że wszystko jest ok. A czemu zacząłem kopać? Nie wiem sam, nie mam na to wytłumaczenia, które was zadowoli. Czując ból w nodze i wiedząc, co mnie czeka chyba po prostu zadziałałem instynktem i zrobiłem głupotę, za którą już kilka razy przeprosiłem i nie zamierzam więcej wałkować tego tematu. Nie wierzę, że nigdy nie zrobiliście czegoś nie umiejąc tego logicznie wytłumaczyć. Ludzie popełniają błędy, a sztuką jest się do nich przyznać. Ja to w 100% biorę na klatę i tyle w temacie.

Zobacz także:

Nate Diaz wraca! Weteran UFC w boksie zmierzy się z… Jake’m Paulem! Widzieliście?

Tak to się dzieje naprawdę! O takim potencjalnym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. Nate Diaz w formule bokserskiej zmierzy się z jednym z najbardziej popularny youtuberów na świecie – Jake’m Paulem.

Denis Załęcki już po operacji więzadeł! W jej trakcie okazało się, że ma uszkodzone coś jeszcze! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki jest już po operacji więzadeł krzyżowych w kolanie. Torunianin podzielił się ważną wiadomością w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis