MMA PLFENCo z walką Najman vs Jóźwiak? Prezes FEN chce podjąć rękawice, ale nie na MMA VIP!

Co z walką Najman vs Jóźwiak? Prezes FEN chce podjąć rękawice, ale nie na MMA VIP!

Co dalej z walką promotorów – Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak? Głośno zapowiadana w ostatnim czasie walka miała być starciem wieczoru październikowej gali MMA VIP 3. Tak przynajmniej zapowiadał ją sam “El Teostosteron”, dla którego miałaby to być kolejna – nie wiedzieć już która! – pożegnalna walka w MMA.

Co z walką Najman vs Jóźwiak

Starcie Najman vs Jóźwiak miało już swój staredown i zostało głośno zapowiedziane w mediach społecznościowych.

Co z walką Najman vs Jóźwiak? Prezes FEN chce podjąć rękawice, ale nie na MMA VIP!

Problem jednak znajduje się w kwestii organizatora. Najman chce, by ten pojedynek odbył się na MMA VIP, a Paweł Jóźwiak na gali “El Testosterona” wystąpić nie zamierza.

Prezes FEN chciałby zapewne, żeby ich starcie było walką wieczoru organizacji freakowej, którą właściciele Fight Exclusive Night w najbliższym czas

ie zamierzają powołać:

“Widzę ze dalej nie dociera, ze na żadnej gali MMA VIP nie zamierzam się bić ???” – pisze Jóźwiak na Twitterze.

A po chwili dodaje:

“Pisałem o tym w komemtarzu pod postem na http://mma.pl Trwają rozmowy odnośnie naszej walki . Walka jest jak najbardziej możliwa,ale wykluczam swój występ na gali http://MMA.VIP

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis