MMA PLEwa BrodnickaEwa Brodnicka dużo zarobi na walce dla High League: Nie ma co w ogóle porównywać

Ewa Brodnicka dużo zarobi na walce dla High League: Nie ma co w ogóle porównywać

Wygląda na to, ze Ewa Brodnicka dużo zarobi na swojej walce dla organizacji High League. Była mistrzyni świata w boksie skrzyżuje rękawice w walce w formule MMA z byłą mistrzynią FAME MMA – Lil Masti.

Ewa Brodnicka High League

Brodnicka w rozmowie z Maciejem Turskim dla kanału EtotoTV opowiedziała o ambicjach, które skłoniły ja do przyjęcia walki z Lil Masti oraz o zarobkach, jakie są w boksie, a jakie sa w MMA, zwłaszcza w tym freakowym MMA.

Ewa Brodnicka dużo zarobi na walce dla High League: Nie ma co w ogóle porównywać

Dlaczego zdecydowała się na walkę dla High League?

“Chyba chcę sobie jeszcze coś udowodnić. Jestem na końcówce kariery, w boksie się nic takiego konkretnego nie pojawiało, gdzie mogłabym powiedzieć: tak, chcę walczyć, bo nie wiem jakaś oferta o pas, o mistrzostwo świata. Pojawiały się, ale mniejsze propozycje, a ja nie chciałam się rozdrabniać. A tutaj – fajna gala, duże zainteresowanie. Większe zainteresowanie tą walką niż jakąś moją walką o mistrzostwo świata w boksie. W tym kierunku poszedł świat. Freak fight jest dla mnie jak taka walka wrestlingowa w Stanach Zjednoczonych.” – przyznaje.

Dodatkowo, Brodnicka potwierdza, ze oferta finansowa High League przebiła jakiekolwiek jej poprzednie wynagrodzenia za walki w boksie:

“To nie jest największa wyplata w mojej karierze, bo ta była za walkę o mistrzostwo świata w Stanach Zjednoczonych. Poza tym nie ma co w ogóle porównywać. Ja wielokrotnie mówiłam, że walczyłam dla chwały, żeby być mistrzynią świata, bo to mnie motywowało do wstawania rano, do codziennego treningu i czekałam na dzień, kiedy przyjdzie ta wielka kasa jako wynagrodzenie za tą moją ciężką pracę. Natomiast w Polsce, żeby utrzymać się z samego boksu i na tym zarobić, to powiedziałabym, że jest dramat. Wynagrodzenie nie jest na tyle godne, by ktoś mógł pozwolić sobie tylko na trening i nie podejmować pracy.”

Całość do sprawdzenia poniżej:

Aktualna karta walk gali High League:

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Piotr “czuuX” Czupryn (0-0) vs TBA
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs TBA

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis