Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWZakazana substancja w organizmie byłego mistrza KSW! Został złapany po walce w organizacji PFL!

Zakazana substancja w organizmie byłego mistrza KSW! Został złapany po walce w organizacji PFL!

Zaskoczenie? Po styczniowej gali PFL 1: 2023 Regular Season w organizmie byłego mistrza Federacji KSW znalazła się między innymi… amfetamina! Zawodnik ten czeka na informację o długości zawieszenia.

Amfetamina w organizmie byłego mistrza KSW

Wspomniana gala PFL 1 rozpoczęła nowy sezon amerykańskiej organizacji, który działa mniej więcej na zasadzie rozgrywek ligowych, w których otrzymuje się punkty za zwycięstwa, a na końcu lider klasyfikacji w poszczególnych kategoriach otrzymuje czek z wygraną o wartości miliona dolarów.

Amfetamina w organizmie byłego mistrza KSW! Został złapany na testach po walce w organizacji PFL!

W ostatnim czasie Komisja Sportowa stanu Nevada opublikowała listę zawieszeń dla zawodników złapanych na stosowaniu niedozwolonych środków podczas wspomnianej styczniowej gali.

Jeden z nich wszedł do walki będąc na… amfetaminie! Zawodnikiem tym jest Daniel Torres. Na PFL 1 wygrał on z decyzją sędziów z Alejandro Floresem, który… także był na dopingu!

Reprezentujący Austrię były mistrz wagi piórkowej oprócz amfetaminy był także nafaszerowany drostanolonem. Długości jego zawieszenia jeszcze nie podano, ale najprawdopodobniej będzie to więcej niż 9 miesięcy oraz wykluczenie z udziału w turnieju wagi piórkowej PFL.

Innym znanym Polsce zawodnikiem ukaranym przez Komisję Sportową w Nevadzie jest Krzysztof Jotko. Polak uzyskał pozytywny wynik testu antydopingowego na obecność klomifenu. Został ukarany półrocznym zawieszeniem i karą pieniężną w wysokości około 7 tys. dolarów.

Zobacz także:

Juras opowiada o spinie z Tuivasą na gali UFC w Moskwie: To był już etap kuloodporności całkowitej! Co wy na to?

Łukasz Jurkowski pojawił się w programie ”Klatka po klatce” u Artura Mazura. Były to ”Pytania z sali”. Jan Błachowicz postanowił przypomnieć ”Jurasowi” o pewnej sytuacji z gali UFC w Moskwie. Jurkowski postanowił odpowiedzieć o sytuacji za kulis, gdy doszło do spiny z zawodnikiem wagi ciężkiej Taiem Tuivasą.

Mistrz KSW Robert Ruchała trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA! Widzieliście?

Co za wiadomość! Tymczasowy mistrz wagi piórkowej Federacji KSW Robert Ruchała od kilku dni trenuje w jednym z najlepszych klubów sportów walki w USA. Zawodnik z Nowego Sącza przygotowuje się tam do kolejnego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis