MMA PLKSWPudzian poznał rywala, z którym zmierzy się na KSW 53! “Bardzo charakterystyczny i fajnie bijący się zawodnik”

Pudzian poznał rywala, z którym zmierzy się na KSW 53! “Bardzo charakterystyczny i fajnie bijący się zawodnik”

Foto: sport.pl

KSW 53 zbliża się wielkimi krokami. W walce wieczoru wydarzenia kolejny pojedynek stoczy Mariusz Pudzianowski (13-7, 1NC). “Pudzian” wie już, z kim przyjdzie mu się zmierzyć, o czym w programie “Klatka po klatce” powiedział Wojsław Rysiewski.

Nadchodząca gala od organizacji odbędzie się 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Oprócz Pudzianowskiego podczas eventu okazję do zaprezentowania swoich umiejętności będą mieli m.in. Roberto Soldić (17-3) i Michał Materla (27-7). Wiele wskazuje również na to, że podczas imprezy w klatce pojawi się również Mateusz Gamrot (15-0, 1NC). Więcej o udziale “Gamera” przeczytacie tutaj.

W programie “Klatka po klatce” oprócz tematu poznaniaka dyrektor sportowy federacji – Wojsław Rysiewski, odniósł się także do tego, z kim zawalczy Pudzianowski. Okazuje się, że zawodnik wagi ciężkiej zna już swojego nadchodzącego oponenta.

Jest to zawodnik o imponujących warunkach fizycznych. Bardzo charakterystyczny i fajnie się bijący. Nie jest to super znane nazwisko, ale też nie zawsze udaje się zbudować kogoś, jak Erko Juna. Na pewno będzie to jednak rywal dobry sportowo i pod kątem promocji.

Rysiewski skomentował także fakt, iż tym razem “Pudzian” nie otrzyma medialnego rywala.

Mariusz to firma. Sam w sobie jest marką, która przyciąga kibiców. Trzeba wprawdzie robić impuls po stronie jego rywala, ale nie zawsze się da. Nie ma wielu zawodników na świecie, którzy mogli stanąć w jednym szeregu rozpoznawalności z Mariuszem. Nie jest to łatwe zadanie, by sprowadzić takiego rywala.

Oficjalnie jednak KSW nie podało jeszcze nazwiska drugiej postaci, jaka wystąpi w walce wieczoru najbliższej gali. Nieoficjalne informacje wskazują, iż z 43-latkiem zmierzy się Quentin Domingos (5-1).