MMA PLBellatorYoutuberzy – bracia Paul w MMA? Poważny promotor zaprasza: Oni są coraz lepsi w sportach walki

Youtuberzy – bracia Paul w MMA? Poważny promotor zaprasza: Oni są coraz lepsi w sportach walki

Pewnie będziecie źli na tę wiadomość, ale kolejny raz youtuberzy są zapraszani do świata mieszanych sztuk walki. Tym razem jednak nie chodzi o FAME MMA, High League, Elite Fighters czy MMA-VIP z Daro Lewem, ale o poważną amerykańską organizację. To jak: youtuberzy – bracia Paul w MMA?

bracia Paul w MMA

Zainteresowanie usługami Jake’a Paula i Logana Paula wyraził szef Bellatora – Scott Coker. W rozmowie z MMAfighting.com przyznał, że chętnie widziałby tę dwójkę w swojej organizacji.

Youtuberzy – bracia Paul w MMA? Poważny promotor zaprasza: Oni są coraz lepsi w sportach walki

Póki co jednak zarówno Jake jak i Logan wolą skupić się na walkach w boksie, gdzie obijają byłych mistrzów MMA. Jake Paul znokautował Bena Askrena i wypunktował Tyrona Woodleya, który za obietnicę rewanżu zrobił sobie na palcu tatuaż: Kocham Jake’a Paula

Tak. Tak nisko potrafią upaść niektórzy zawodnicy MMA, by dostać drugą szansę walki z youtuberem.

Scott Coker dostrzega jednak w tej dwójce potencjał marketingowy i zaprasza obu do walki w Bellatorze:

“Oni obaj ciężko pracują, rosną na swoich obozach, są coraz lepsi. Ci goście potrafią coraz lepiej walczyć. Nie można lekceważyć tych dzieciaków, bo wkładają w to masę pracy. Uważam, że jeśli kiedykolwiek zdecydują się walczyć w MMA, to zapraszam do Bellatora. A z tego powodu, że oni są coraz lepsi w sportach walki, to mam nadzieję, że w końcu sprawdzą się także w mieszanych sztukach walki. Obaj wiedzą co to zapasy, bo trenowali je kiedyś. Na dodatek są wysportowani, młodzi i fajnie byłoby popatrzeć jak się rozwijają w MMA.”

Zobacz także:

Babilon MMA 25: Piotr Kacprzak zdominował i poddał Krzysztofa Gutowskiego

Piotr Kacprzak (6-3) poddał Krzysztofa Gutowskiego (8-2) w trzeciej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 25 w Łomży.

Fury i Wilder ciężsi niż ostatnio. Mniej waży zaś Adam Kownacki [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie przed galą bokserską Fury vs. Wilder 3 w Las Vegas. Obaj uczestnicy walki wieczoru ważyli więcej niż w przypadku dwóch pierwszych pojedynków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis