MMA PLArchiwumBabilon MMABabilon MMA 25: Piotr Kacprzak zdominował i poddał Krzysztofa Gutowskiego

Babilon MMA 25: Piotr Kacprzak zdominował i poddał Krzysztofa Gutowskiego

Piotr Kacprzak (6-3) poddał Krzysztofa Gutowskiego (8-2) w trzeciej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 25 w Łomży.

Babilon MMA 25 Piotr Kacprzak

Kacprzak zaczął od próby wysokiego kopnięcia, by chwilę później próbować się wkręcić po nogi rywala. Potem zawodnicy wymieniali lowkicki. Było sporo wzajemnego badania i szukania odpowiedniego dystansu. Kacprzak w końcu złapał przeciwnika. Po chwili siłowania zawodnik Marga SFG Radom zdołał zaliczyć skuteczne obalenie. Gutowski przyjął sporo ciosów na głowę, ale zdołał odwrócić pozycję. “Gutek” wstał, ale szybko ponownie został sprowadzony na ziemię.

W drugiej rundzie Kacprzak ponownie spróbował wkręcenia się po nogę. Tym razem był bardziej skuteczny. Gutowski mimo wszystko zdołał się obronić. Kacprzak kontynuował jednak swoją znakomitą grę parterową. Zawodnik z Radomia obijał przeciwnika jedną ręką i trzymał go pod siatką. Udało mu się ułożyć “Gutka” na plecach. Dobra kontrola, obijanie tułowia, były też ciosy na głowę. Kompletna dominacja w wykonaniu Kacprzaka.

Gutowski próbował swoich sił w stójce. Wyprowadził kilka ciosów. Potem jednak Kacprzak złapał jego nogę i zaciągnął go do parteru. Reprezentant Marga SFG Radom zapiął duszenie i w końcu zmusił “Gutka’ do odklepania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis