MMA PLArchiwumBoksYoutuber o walce z Benem Askrenem: Znokautuję go szybciej niż zrobił to Masvidal

Youtuber o walce z Benem Askrenem: Znokautuję go szybciej niż zrobił to Masvidal

Popularny amerykański youtuber Jake Paul wypowiedział się o walce z Benem Askrenem, byłym mistrzu ONE FC i byłym zawodniku UFC, z którym zmierzy się w walce w formule bokserskiej.

Youtuber o walce z Benem Askrenem

Jake Paul i Ben Askren zmierzą się w walce wieczoru gali bokserskiej transmitowanej w systemie PPV, która odbędzie się 17 kwietnia. Będzie to starcie popularnego youtubera z byłym mistrzem MMA.

Ben Askren bowiem w przeszłości dzierżył tytuły mistrzowskie Bellatora, ONE FC oraz zapowiadał – nieudany – marsz po pas UFC.

Youtuber o walce z Benem Askrenem: Znokautuję go szybciej niż zrobił to Masvidal

Jake Paul zaraz po oficjalnym ogłoszeniu tego starcia zaczyna poważnie podkręcać atmosferę. Oto, co powiedział o czekającym na niego wyzwaniu:

“Zacząłem uprawiać boks dwa lata temu i zamierzam znokautować Askrena szybciej, niż zrobił to Masvidal. Ci faceci z MMA myślą, że umieją boksować, jeśli rzucą kilka ciosów. Świat narzekał wcześniej, że znokautowałem tylko byłego zawodnika NBA – Natea Robinsona, a nie prawdziwego wojownika, więc teraz dam ludziom to, czego oczekiwali – “prawdziwego wojownika”. Po dodaniu Askrena do mojej kolekcji memów nikt już nie będzie mi niczego wypominał.

Askren ma coś około 20 walk w MMA, walczył z takimi twardzielami jak Robbie Lawler. Wszyscy patrzą na niego przez pryzmat tego nokautu Masvidala, ale to kolano powaliłoby każdego. Askren jest twardym zawodnikiem, ale to, że rzuci kilka ciosów nie oznacza, że jest pięściarzem. Jestem przekonany, że go zniszczę. Nie ma balansu, jest powolny, nie chodzi codziennie na siłownię, nie trenuje codziennie, tak jak robię to ja.”

Dla zainteresowanych przypominamy także nokaut Masvidala na Askrenie:

Jorge Masvidal Ufc GIF - JorgeMasvidal Ufc Mma - Discover & Share GIFs
Ben Askren powraca z emerytury. Zawalczy z Jakiem Paulem na zasadach  bokserskich | MMA ROCKS

Zobacz także:

The War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Kwestią czasu było, że pojawią się nowe warianty i pomysły jak zagospodarować ten rynek. Tym sposobem powstała organizacja, w której w tej formule odbędą się walki grupowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis