MMA PLNajnowszeKSWJak oglądać KSW 58 w Internecie?

Jak oglądać KSW 58 w Internecie?

Już 30 stycznia odbędzie się pierwsza tegoroczna gala największej polskiej organizacji MMA – KSW 58.

Jak oglądać KSW 58 w Internecie
Foto: KSW

W walce wieczoru na szali położony będzie pas kategorii piórkowej. Niepokonany młody mistrz Salahdine Parnasse (14-0-1) zmierzy się z dostarczającym znakomite pojedynki Danielem Torresem (11-4, 1 N/C).

Kolejny sprawdzian umiejętności czeka Szymona Kołeckiego (8-1). Tym razem rywalem byłego mistrza olimpiskiego w podnoszeniu ciężarów będzie doświadczony Martin Zawada (29-15-1).

Rewelacyjnie zapowiada się zagraniczne starcie dwóch niepokonanych zawodników. W okrągłej klatce KSW spotkają się bowiem Shamil Musaev (14-0) vs. Uroš Jurišić (11-0).

Ponadto na gali zobaczymy kilka starć Polaków z przedstawicielami innych narodowości. W rozpisce znaleźli się Michał Michalski (8-4), Michał Andryszak (21-9-1, 1 N/C). Paweł Polityło (5-2), Robert Ruchała (4-0) oraz Bartłomiej Kopera (9-6).

Jak oglądać KSW 58 w Internecie?

Galę KSW 58 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Galę KSW 58 na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 58

Początek: 30 stycznia (sobota), godz. 20:00

65,8 kg: Salahdine Parnasse (14-0-1) vs. Daniel Torres (11-4, 1 N/C) – o pas wagi piórkowej
93 kg: Szymon Kołecki (8-1) vs. Martin Zawada (29-15-1)
77,1 kg: Michał Michalski (8-4) vs. Aleksandar Rakas (16-7)
77,1 kg: Shamil Musaev (14-0) vs. Uroš Jurišić (11-0)
120,2 kg: Michał Andryszak (21-9, 1 N/C) vs. Guto Inocente (8-5)
61,2 kg: Paweł Polityło (5-2) vs. Dawid Martynik (4-1)
68 kg: Robert Ruchała (4-0) vs. Daniel Bažant (5-1)
70,3 kg: Bartłomiej Kopera (9-6) vs. Francisco Barrio (7-2)

Zobacz także:

White o walce Paula z Floydem: To będzie jednostronne lanie, nawet nie będzie to śmieszne!

Jak widać Dana White nie jest fanem ostatnich zachowań braci Paul. Szef UFC twierdzi, że Logan Paul w nadchodzącym starciu z Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO) dostanie srogą nauczkę. Przypomnijmy, że do tego starcia ma dojść dwudziestego lutego.

Rest zdradza kulisy sparingu z Popkiem! Zaskoczeni?

Rest postanowił zdradził kulisy swoich sparingów z Popkiem Monsterem. Będziecie zaskoczeni

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis