MMA PLArchiwumThe WarThe War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Kwestią czasu było, że pojawią się nowe warianty i pomysły jak zagospodarować ten rynek. Tym sposobem powstała organizacja, w której w tej formule odbędą się walki grupowe.

Foto: The War

Będzie to pierwsza taka gala w Polsce. Do tej pory mieliśmy możliwość obejrzeć walki 5 vs. 5, ale wszystko odbywało się w rękawicach i z limitem czasowym. The War ma się odbyć na gołe pięści. Tylko charakterni wojownicy będą mogli wziąć w turnieju udział.

The War- legalne kibicowskie ustawki?

Sami organizatorzy The War tak reklamują swoje wydarzenie:

Długo nie trzeba było namawiać nas do realizacji tego projektu. Nie od dziś wiemy, że w Polsce mamy najlepszych chuliganów, którzy od lat wylewają siódme poty na treningach. Teraz będą mieli okazję sprawdzenia się i udowodnienia swoich umiejętności w klatce w formule walk na gołe pięści. To nie będą standardowe pojedynki, bo w klatce zobaczymy aż 6 wojowników, a format walki to 3 vs 3.

Ruszyły już zgłoszenia do tego odważnego projektu. Organizatorzy zapraszają wszystkie czołowe ekipy kibicowskie do udziału. W dodatku do wygrania będą ogromne pieniądze.

Do wygrania nawet 150 tysięcy złotych!

To co kibice robili do tej pory samej chwały, może być teraz bardzo hojnie uhonorowane. Zwycięzcy turnieju mogą liczyć na 150 tysięcy złotych.

Już niedługo, dowiemy się, które ekipy nie kalkulują i podejmą walkę o 150.000 zł. Jednakże informujemy, że pieniądze to nie wszystko, co otrzymuje zwycięzca. Przede wszystkim zyskuje On szacunek oraz tytuł najlepszej ekipy chuligańskiej w Europie! Każdy członek wygranej drużyny otrzymuje również pas federacji, którego będzie bronił w późniejszych latach!

Tu liczą się przede wszystkim charakter i umiejętności! Bez kalkulacji, bez litości i do samego końca! PAMIĘTAJCIE, IDZIECIE NA WOJNĘ!!!

1 Etap (1 Półfinał) – 50.000 PLN 2 Etap (2 Półfinał) – 50.000 PLN

3 Etap (Wielki Finał) – 100.000 PLN

Będziecie kibicować temu pomysłowi?

This is THE WAR. Prawdziwa wojna charakternych chuliganów nadchodzi. Tu nie będzie kompromisów, walki na gołe…

Posted by Charakterni on Monday, January 25, 2021

Zobacz także:

Arab gotowy na walkę o pas i ma na celowniku rywala! Chcielibyście to zobaczyć?

Gabriel Al-Sulwi jest gotowy na walkę o pas FAME MMA. ”Arab” ma również na celowniku potencjalnego rywala

Rest zdradza kulisy sparingu z Popkiem! Zaskoczeni?

Rest postanowił zdradził kulisy swoich sparingów z Popkiem Monsterem. Będziecie zaskoczeni

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis