MMA PLBoksYoutuber gwarantuje, że trwają rozmowy! Dojdzie do walki z McGregorem w boksie?

Youtuber gwarantuje, że trwają rozmowy! Dojdzie do walki z McGregorem w boksie?

Jake Paul wielokrotnie wspominał o potencjalnej walce z Conorem McGregorem. Jak się okazuje nie były to tylko słowa… Jeden z najbardziej popularnych youtuberów twierdzi, że trwają rozmowy z reprezentantem Irlandii.

Jake swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego dziewiątego sierpnia. 24-latek zmierzy się z Tyronem Woodleyem. Były mistrz UFC w wadze półśredniej stoczy pierwszą walkę w boksie.

Paul w ostatnim starciu pokazał się z bardzo efektownej strony. Popularny youtuber już w pierwszej rundzie znokautował Bena Askrena.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Dojdzie do walki Paul-McGregor?

Jake Paul w rozmowie z The Herd zdradził, że trwają negocjacje z Conorem McGregorem. Mowa oczywiście o walce popularnego youtubera z byłym podwójnymi mistrzem UFC.

Przypomnijmy, że McGregor z dobrej strony zaprezentował się w walce z ikoną boksu Floydem Mayweatherem.

Sądzę, iż dojdzie do tego starcia. Conor na walce ze mną zarobiłby wiele pieniędzy. Nie ma teraz zawodnika na wyższym poziomie niż ja, który wyzywa go na pojedynek. Nasz sztab jest w kontakcie z jego sztabem. Trwają rozmowy, aby faktycznie doszło do tej konfrontacji. Ludzie na początku myśleli, że sobie po prostu żartuję, a teraz jest to jak najbardziej realne. Bardziej niż kiedykolwiek. Jeśli zmierzymy się ze sobą, znokautuję go.

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu! Byłoby tak?

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz. “Będę najsilniejszą rywalką w jej karierze” – wypowiada się pewna siebie była mistrzyni Europy.

Dojdzie do walki Burneika – Pudzianowski?! Jest zainteresowanie!

Takie starcie mogłoby wzbudzić spore zainteresowanie. Krystian Pudzianowski w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Robertem Burneiką.