MMA PLFreak FightDojdzie do walki Burneika – Pudzianowski?! Jest zainteresowanie!

Dojdzie do walki Burneika – Pudzianowski?! Jest zainteresowanie!

Takie starcie mogłoby wzbudzić spore zainteresowanie. Krystian Pudzianowski w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Robertem Burneiką. 

Brat Mariusza Pudzianowskiego wrócił na odpowiednie tory podczas ostatniej gali MMA VIP 2, która odbyła się w Częstochowie. Krystian w pierwszej odsłonie zastopował debiutującego Tomasza Chica.

Radomianin z impetem ruszył na przeciwnika. Pudzianowski nie zamierzał ryzykować i obalił. Szybko pojawiła się krew, a po następnych ciosach Pudzianowski przeszedł do dosiadu. Krystian rozpuścił ręce i tym samym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zobaczcie co powiedział Pudzianowski po walce: 

Dojdzie do takiego starcia w przyszłości?

Robert Burneika opublikował wymowny wpis w mediach społecznościowych. Niewykluczone, że Litwin w niedalekiej przyszłości stoczy następny pojedynek w MMA.

Może obrotówka na walce 🤔➡️➡️

Może obrotowka na walce 🤔 ➡️➡️

Posted by Official Robert Burneika on Sunday, July 25, 2021

Krystian Pudzianowski postanowił zareagować i zapewnia, że chętnie będzie kolejnym przeciwnikiem ”Hardkorowego Koksa”.

komentarz

Zobacz także:

To już pewne! Znany strongman zapowiedział debiut w MMA! Kto będzie rywalem?

To się wydarzy naprawdę! Znany strongman Krzysztof Radzikowski zapowiedział swój debiut w mieszanych sztukach walki. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki o walce z Popkiem (4-4) w FAME MMA.

”Notorious” nie odpuszcza! Conor McGregor na treningu ze złamaną nogą! Widzieliście?

Conor McGregor (22-6) już po walce gwarantował, że nie powiedział ostatniego słowa. Irlandczyk zapewnia, że jeszcze wróci na szczyt. ”Notorious” mimo kontuzji nie zamierza odpuszczać i już rozpoczął treningi na siłowni.