MMA PLKSWYannick Bahati i Chris Fields na kolizyjnym kursie! Chcą walki na KSW 50 w Londynie!

Yannick Bahati i Chris Fields na kolizyjnym kursie! Chcą walki na KSW 50 w Londynie!

Do bardzo ciekawego zestawienia może dojść na wrześniowym KSW w Londynie. Znany nad Wisłą z konfrotnacji z Damianem Janikowski Yannick Bahatii (9-4) wyzwał na pojedynek weterana Irlandzkiego MMA Chrisa Fieldsa (12-8-1). Reprezentant SBG Ireland za pośrednictwem Twittera przyjął wyzwanie Anglika.

Obaj panowie próbują wrócić na drogę zwycięstw w organizacji KSW. Bahati w okrągłej klatce KSW wystąpił tylko raz.  Na KSW 43 został znokautowany w 18 sekund przez wspomnianego już Janikowskiego. Od tamtej pory walczył tylko raz – na gali Bellatora w Birmingham poddał w pierwszej rundzie kimurą Amira Dadovica (4-4).

Fieldsa fani polskiej organizacji mogli podziwiać dwa razy. Na KSW 40 w Dublinie wypunktował Michała Fijałkę (16-7-1). Kilka miesięcy później podczas KSW 44 w Gdańsko-Sopockiej Ergo Arenie został znokautowany w drugiej rundzie przez Wagnera Prado (15-4, 1 N/C).

Gala KSW 50 odbędzie się w 14 września w Londyńskiej SSE Arena Wembley. Z ogłoszonych zawodników wiadomo o obecności mistrza wagi ciężkiej, Phila de Friesa (17-6-1, 1 N/C), mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun (16-3) i Damian Janikowski (3-2).