MMA PLArchiwumKSWXTB KSW 88: Patryk Kaczmarczyk kilka razy posyłał na deski Daniela Rutkowskiego i wygrywa Bitwę o Radom! [WIDEO]

XTB KSW 88: Patryk Kaczmarczyk kilka razy posyłał na deski Daniela Rutkowskiego i wygrywa Bitwę o Radom! [WIDEO]

Patryk Kaczmarczyk (11-2) pokonał Daniela Rutkowskiego (16-4, 1 N/C) jednogłośną decyzja w “Bitwie o Radom” na gali XTB KSW 88.

Kaczmarczyk zaskoczył rywala na samym początku. Latającym kolanem posłał rywala na deski. Rutkowski nie został znokautowany, ale wylądował na plecach. Kaczmarczyk znalazł się w pozycji bocznej. Zawodnik RKT Radom kilka razy podnosił się i atakował z góry. “Rutek” z pleców odpowiadał zaś kopnięciami. W samej końcówce udało mu się wstać i samemu obalić. Dobra końcówka rundy w jego wykonaniu.

Również w drugiej rundzie Kaczmarczyk spróbował latającego kolana. Rutkowski obniżał bowiem pozycję szukając obalenia. Reprezentant Cross Fight Radom uczepił się nogi rywala, ale nie przewrócił go. Zaraz potem Kaczmarczyk trafił znakomicie high kickiem. “Rutek” raz jeszcze zapoznał się z deskami. Były mistrz Polski w zapasach i tym razem się pozbierał i wykorzystał swoje umiejętności w tej płaszczyźnie. Trzymał rywala pod siatką, pracował ciosami i próbował obalić Kaczmarczyk bardzo dobrze się jednak bronił.

Pojedynek doszedł do trzeciej rundy. Rutkowski zepchnął rywala na siatkę. Kaczmarczyk świetnie bronił się. W stójce były mistrz Armia Fight Night jeszcze kilka razy próbował latającego kolana. Potem Rutkowski zepchnął go ponownie w kierunku ogrodzenia klatki. Tym razem były mistrz FEN i Babilon MMA zszedł do parteru, gdzie zaszedł za plecy młodszego przeciwnika. Kaczmarczyk podniósł się, ale nadal był wciskany w siatkę. Rutkowski miał zdecydowaną przewagę w końcówce walki.

Main event gali KSW 88 musieli rozstrzygnąć sędziowie. Wszyscy punktowali identycznie po 29-28 dla Kaczmarczyka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis