MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 85: Salahdine Parnasse zdemolował Roberta Ruchałę i wygrał przed czasem. Fenomenalny występ podwójnego mistrza [WIDEO]

XTB KSW 85: Salahdine Parnasse zdemolował Roberta Ruchałę i wygrał przed czasem. Fenomenalny występ podwójnego mistrza [WIDEO]

Salahdine Parnasse (18-1) pokonał Roberta Ruchałę (9-1) przez techniczny nokaut w czwartej rundzie w walce wieczoru  XTB KSW 85 w Nowym Sączu będącej unifikacyjnym pojedynkiem w kategorii piórkowej.

XTB KSW 85 Salahdine Parnasse

Miejsce w środku klatki na początku walki zajął Parnasse. Francuz znakomicie punktował ciosami prostymi. Dobrze zaatakował też kolanem. Ruchała próbował odpowiadać kopnięciami, ale ciągle był w defensywie. Polak popisał się dobrym uderzeniem po obrocie. Potem próbował obalenia. To się nie powiodło, ale zaraz potem naruszył podwójnego mistrza mocnym ciosem. Francuz szybko się pozbierał i próbował skontrolować pretendenta pod siatką. W samej końcówce wykonał jeszcze efektowny rzut.

Ruchała zaczął drugą rundę od kilku lowkicków. Reprezentant Grapplingu Kraków próbował też szeregu technik obrotowych. Parnasse nadal jednak wywierał presję i zadawał bardzo dużo ciosów. Później zawodnicy siłowali się w klinczu pod siatką. Francuz próbował przewrócić tymczasowego mistrza, złapał też głowę próbując duszenia. Ruchała miał fragment, w którym to on dociskał rywala, ale końcówka należała do podwójnego mistrza.

Polak wyprowadził kilka niskich kopnięć. Parnasse nadal miał jednak przewagę. Znakomicie punktował prostymi, było też sporo high kicków. Mistrz dobrze zareagował na akcję zawodnika Grapplingu Kraków i sprowadził walkę do parteru. Parnasse podnosił się raz po raz i atakował z góry. Potem znalazł się też za plecami Polaka.

Walka weszła w fazę tzw. rund mistrzowskich. Parnasse dobrze trafił high kickiem. Ruchała próbował klinczu, ale i w tej płaszczyźnie miał problem z bardzo silnym rywalem. Parnasse raz jeszcze sprowadził walkę do parteru. Francuz kontrolował pozycję i zadawał kolejne ciosy. Ruchała próbował wstawać, ale podwójny mistrz ponownie sprowadzał go na matę. W końcu Francuz potężnie kopnął w okolice wątroby leżącego Polaka. Ten skulił się z bólu a sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

XTB KSW 85: wyniki NA ŻYWO! Parnasse czy Ruchała? Kto wygra w Nowym Sączu?

Już w sobotę wieczorem w Amfiteatrze Parku Stzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się gala XTB KSW 85. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie.

FEN 48: Marcin Wójcik efektownie nokautuje Adama Wieczorka. “Siwy” runął na matę! [WIDEO]

Marcin Wójcik (18-8) znokautował Adama Wieczorka (11-3) w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju. Efektowne zwycięstwo nad byłym zawodnikiem UFC otwiera dla “Giganta” drogę do odzyskania pasa wagi półciężkiej FEN.

Mistrz KSW Ibragim Chuzhigaev zapewnia: Mamed Khalidov może wyczyścić całą kategorię!

Ibragim Chuzhigaev (17-5) już w sobotę stanie do drugiej obrony pasa kategorii półciężkiej w organizacji KSW. Reprezentant Turcji podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z niepokonanym Bogdanem Gnidko (10-0). 32-latek został zapytany o potencjalne starcie Pawła Pawlaka z Mamedem Khalidovem. Ibragim zapewnia, że zawodnik Arrachionu Olsztyn może wyczyścić całą kategorię średnią w polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis