MMA PLKSWXTB KSW 85: Kleber Silva piekielnym kolanem zdemolował Rafała Kijańczuka! [WIDEO]

XTB KSW 85: Kleber Silva piekielnym kolanem zdemolował Rafała Kijańczuka! [WIDEO]

Kleber Raimundo Silva (22-12, 1 N/C) efektownie znokautował Rafała Kijańczuka (12-7) na gali XTB KSW 85 w Nowym Sączu.

XTB KSW 85 Kleber Silva

Na początku walki oglądaliśmy pojedyncze uderzenia w stójce z obu stron. W pewnym momencie Kijańczuk przyspieszył i zaatakował całą serią. W samej końcówce to jednak Silva trafił najpierw lewym a następnie piekielnym prawym. “Orgulho” zakończył wszystko piekielnym kolanem. Koniec walki!

“Kijana” był bliski pozycji parterowej, ale po sprawdzeniu okazało się, że akcja była jednak całkowicie legalna. Brazylijczyk odnosi więc efektowne zwycięstwo.

Zobacz także:

XTB KSW 85: wyniki NA ŻYWO! Parnasse czy Ruchała? Kto wygra w Nowym Sączu?

Już w sobotę wieczorem w Amfiteatrze Parku Stzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się gala XTB KSW 85. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie.

FEN 48: Marcin Wójcik efektownie nokautuje Adama Wieczorka. “Siwy” runął na matę! [WIDEO]

Marcin Wójcik (18-8) znokautował Adama Wieczorka (11-3) w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju. Efektowne zwycięstwo nad byłym zawodnikiem UFC otwiera dla “Giganta” drogę do odzyskania pasa wagi półciężkiej FEN.

Mistrz KSW Ibragim Chuzhigaev zapewnia: Mamed Khalidov może wyczyścić całą kategorię!

Ibragim Chuzhigaev (17-5) już w sobotę stanie do drugiej obrony pasa kategorii półciężkiej w organizacji KSW. Reprezentant Turcji podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z niepokonanym Bogdanem Gnidko (10-0). 32-latek został zapytany o potencjalne starcie Pawła Pawlaka z Mamedem Khalidovem. Ibragim zapewnia, że zawodnik Arrachionu Olsztyn może wyczyścić całą kategorię średnią w polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis