MMA PLKSWXTB KSW 78: Roman Szymański fantastyczną blachą poddał Raula Tutarauliego. Piękna akcja! [WIDEO]

XTB KSW 78: Roman Szymański fantastyczną blachą poddał Raula Tutarauliego. Piękna akcja! [WIDEO]

Roman Szymański (17-6) niezwykle efektownie poddał Raula Tutarauliego (31-7) na gali XTB KSW 78 w szczecińskiej Netto Arenie.

XTB KSW 78 Roman Szymański

Tutarauli wyprzedził rywala w jednej z wymian a potem skutecznie w tempo wszedł po obalenie. Szymański nie zraził się tym jednak. GPo chwili zaskoczył rywala, gdy ten się podnosił. Była próba trójkąta, a po chwili fantastyczną blachą z dołu poddał Gruzina!

Cała walka trwała zaledwie minutę i pięć sekund. Były mistrz FEN i pretendent do pasa KSW wygrał czwarty pojedynek z rzędu. Tym samym mocno zbliżył się do swojej kolejnej mistrzowskiej szansy.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis