MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 78: Roman Szymański fantastyczną blachą poddał Raula Tutarauliego. Piękna akcja! [WIDEO]

XTB KSW 78: Roman Szymański fantastyczną blachą poddał Raula Tutarauliego. Piękna akcja! [WIDEO]

Roman Szymański (17-6) niezwykle efektownie poddał Raula Tutarauliego (31-7) na gali XTB KSW 78 w szczecińskiej Netto Arenie.

XTB KSW 78 Roman Szymański

Tutarauli wyprzedził rywala w jednej z wymian a potem skutecznie w tempo wszedł po obalenie. Szymański nie zraził się tym jednak. GPo chwili zaskoczył rywala, gdy ten się podnosił. Była próba trójkąta, a po chwili fantastyczną blachą z dołu poddał Gruzina!

Cała walka trwała zaledwie minutę i pięć sekund. Były mistrz FEN i pretendent do pasa KSW wygrał czwarty pojedynek z rzędu. Tym samym mocno zbliżył się do swojej kolejnej mistrzowskiej szansy.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis