MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 78: Rafał Kijańczuk wykorzystał błąd Niemca i zasypał go gradem ciosów! Szybkie zwycięstwo “Kijany” [WIDEO]

XTB KSW 78: Rafał Kijańczuk wykorzystał błąd Niemca i zasypał go gradem ciosów! Szybkie zwycięstwo “Kijany” [WIDEO]

Rafał Kijańczuk (12-5) szybko pokonał Marca Doussisa (8-2, 1 N/C) podczas gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Rafał Kijańczuk

Kijańczuk zaczął od dystansujących kopnięć. Niestety przed upływem minuty dał się zaskoczyć Doussisowi i obalić. “Kijana” próbował wstać przy siatce, ale dalej był kontrolowany przez rywala. Niemiec popełzł jednak błąd. Wciągnął na siebie Kijańczuka. Polak znalazł się w dosiadzie i rozpuścił ręce. Po serii ciosów sędzia musiał przerwać walkę.

Cały pojedynek trwał zaledwie dwie minuty i trzy sekundy.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis