MMA PLKSWXTB KSW 78: Rafał Kijańczuk wykorzystał błąd Niemca i zasypał go gradem ciosów! Szybkie zwycięstwo “Kijany” [WIDEO]

XTB KSW 78: Rafał Kijańczuk wykorzystał błąd Niemca i zasypał go gradem ciosów! Szybkie zwycięstwo “Kijany” [WIDEO]

Rafał Kijańczuk (12-5) szybko pokonał Marca Doussisa (8-2, 1 N/C) podczas gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Rafał Kijańczuk

Kijańczuk zaczął od dystansujących kopnięć. Niestety przed upływem minuty dał się zaskoczyć Doussisowi i obalić. “Kijana” próbował wstać przy siatce, ale dalej był kontrolowany przez rywala. Niemiec popełzł jednak błąd. Wciągnął na siebie Kijańczuka. Polak znalazł się w dosiadzie i rozpuścił ręce. Po serii ciosów sędzia musiał przerwać walkę.

Cały pojedynek trwał zaledwie dwie minuty i trzy sekundy.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis