MMA PLKSWXTB KSW 78: Michał Materla morderczymi łokciami skończył Kendalla Grove’a! [WIDEO]

XTB KSW 78: Michał Materla morderczymi łokciami skończył Kendalla Grove’a! [WIDEO]

Michał Materla (32-9) pokonał przed czasem Kendalla Grove’a (24-19, 1 N/C) w walce wieczoru gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Michał Materla

Zawodnicy szybko zaczęli wchodzić w wymiany. Grove był w stanie przebijać się przez gardę Polaka. Amerykanin trafiał kolejnymi długimi ciosami. “Da Spyder’ był szybszy, dobrze wybronił też próbę obalenia. Grove popisał się również latającym kolanem. Materla szukał ciosów na tułów. Zawodnik Berserkers Team przejął nieco inicjatywę i zaczął się rozpędzać. Grove odpowiedział jednak mocno.

W drugiej rundzie Materla dość szybko zdołał przewrócić Grove’a. Polak ruszył za rywalem do parteru i obijał go z góry. Potem wstał i okopywał. Walkę wznowiono w stójce. Tu Grove popisał się mocnym podbródkowym. Były zawodnik UFC i Bellatora naprawdę nieźle prezentował się w stójce. Materla przyspieszył jednak i po kolejnych ciosach raz jeszcze przewrócił przeciwnika. Tym razem zasypał go potężnymi łokciami, które zakończyły pojedynek.

Zawodnicy ci spotkali się podczas gali KSW 23 w Gdańsku w czerwcu 2013 roku. W pojedynku o pas wagi średniej Polak wygrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów. W rywalizacji tej jest więc 2-0 dla “Cipao”.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis