MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 78: Michał Materla morderczymi łokciami skończył Kendalla Grove’a! [WIDEO]

XTB KSW 78: Michał Materla morderczymi łokciami skończył Kendalla Grove’a! [WIDEO]

Michał Materla (32-9) pokonał przed czasem Kendalla Grove’a (24-19, 1 N/C) w walce wieczoru gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Michał Materla

Zawodnicy szybko zaczęli wchodzić w wymiany. Grove był w stanie przebijać się przez gardę Polaka. Amerykanin trafiał kolejnymi długimi ciosami. “Da Spyder’ był szybszy, dobrze wybronił też próbę obalenia. Grove popisał się również latającym kolanem. Materla szukał ciosów na tułów. Zawodnik Berserkers Team przejął nieco inicjatywę i zaczął się rozpędzać. Grove odpowiedział jednak mocno.

W drugiej rundzie Materla dość szybko zdołał przewrócić Grove’a. Polak ruszył za rywalem do parteru i obijał go z góry. Potem wstał i okopywał. Walkę wznowiono w stójce. Tu Grove popisał się mocnym podbródkowym. Były zawodnik UFC i Bellatora naprawdę nieźle prezentował się w stójce. Materla przyspieszył jednak i po kolejnych ciosach raz jeszcze przewrócił przeciwnika. Tym razem zasypał go potężnymi łokciami, które zakończyły pojedynek.

Zawodnicy ci spotkali się podczas gali KSW 23 w Gdańsku w czerwcu 2013 roku. W pojedynku o pas wagi średniej Polak wygrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów. W rywalizacji tej jest więc 2-0 dla “Cipao”.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis