MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 78: Kleber Silva sensacyjnie znokautował Łukasza Sudolskiego. Demolka! [WIDEO]

XTB KSW 78: Kleber Silva sensacyjnie znokautował Łukasza Sudolskiego. Demolka! [WIDEO]

Kleber Raimundo Silva (21-12, 1 N/C) znokautował Łukasza Sudolskiego (10-2) na gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Kleber Silva

Silva na początku próbował wywierać presję, ale potem to Polak przejął inicjatywę. Po krótkim klinczu pod siatką zawodnicy wrócili na środek klatki. Później znowu oglądaliśmy nieco siłowania. Silva mocno trafił prawą ręką. Sudolski odpowiedział kilkoma ciosami a potem obalił przeciwnika. “Pcheła” dobrze przechodził pozycje, wyprowadzał też ciosy prawą ręką. “Orgulho” odwrócił jednak pozycję. W ostatnich sekundach Sudolski zdołał wstać.

Na początku rundy drugiej Silva trafił mocno prawą ręką. Sudolski został naruszony. Brazylijczyk ruszył dalej i zasypywał Polaka kolejnymi ciosami, w tym podbródkowym. W końcu zawodnik Berserkers Team padł na deski a po jednym ciosie dobitki sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis