MMA PLKSWXTB KSW 78: Kleber Silva sensacyjnie znokautował Łukasza Sudolskiego. Demolka! [WIDEO]

XTB KSW 78: Kleber Silva sensacyjnie znokautował Łukasza Sudolskiego. Demolka! [WIDEO]

Kleber Raimundo Silva (21-12, 1 N/C) znokautował Łukasza Sudolskiego (10-2) na gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Kleber Silva

Silva na początku próbował wywierać presję, ale potem to Polak przejął inicjatywę. Po krótkim klinczu pod siatką zawodnicy wrócili na środek klatki. Później znowu oglądaliśmy nieco siłowania. Silva mocno trafił prawą ręką. Sudolski odpowiedział kilkoma ciosami a potem obalił przeciwnika. “Pcheła” dobrze przechodził pozycje, wyprowadzał też ciosy prawą ręką. “Orgulho” odwrócił jednak pozycję. W ostatnich sekundach Sudolski zdołał wstać.

Na początku rundy drugiej Silva trafił mocno prawą ręką. Sudolski został naruszony. Brazylijczyk ruszył dalej i zasypywał Polaka kolejnymi ciosami, w tym podbródkowym. W końcu zawodnik Berserkers Team padł na deski a po jednym ciosie dobitki sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis