MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 77: Bohdan Gnidko znowu to zrobił! Kolejny efektowny nokaut, tym razem w 38 sekund!

W Arenie Gliwice na gali XTB KSW 77 spotkali się dwaj niepokonani w zawodowych startach zawodnicy. Bohdan Gnidko (8-0) zmierzył się z Mădălin Pîrvulescu (5-0) w walce w limicie wagi półciężkiej. Na papierze zapowiadało się efektownie i szybko bowiem wcześniej obaj zakończyli wszystkie swoje walki przed czasem, jak było faktycznie?

Bohdan Gnidko ksw 77

Gnidko szybko próbował szarżą znokautować Rumuna, ale ten wiedząc do czego Ukrainiec jest zdolny zdołał się wybronić. Bohdan Gnidko potem ruszył po nogi rywala, ale nie udało mi się przytrzymać przeciwnika na ziemi. Zamiast tego w ferworze walki kopnął Pirvulescu w krocze, przez co oglądaliśmy chwilę przerwy.

KOLEJNY NOKAUT!

Po wznowieniu walki Gnidko znowu popisał się efektownym nokautem! Fenomenalnym wysokim kopnięciem znokautował rywala i zmusił sędziego Marca Godarda do przerwania tej walki! Cała walka trwała 38 sekund!

Kolejne skończenie na gali XTB KSW 77, FENOMENALNA GALA!

TUTAJ -> KOMPLET WYNIKÓW GALI XTB KSW 77

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.