MMA PLNajnowszeKSWSylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

KSW 77 już jutro. W związku tym, poprzedniego dnia miała miejsce konferencja, w której udział wzięli m.in. bohaterowie main eventu, dwaj mistrzowie oraz pretendenci, a także paru innych zawodników. Adam Soldaev, który nie walczy na najbliższej gali, pełnił rolę tłumacza Ibragima Chuzhigaeva. Był jedną z najbarwniejszych postaci podczas konferncji. W pewnym momencie zadał pytanie szefom KSW co do przyszłości organizacji.

Ja mam do włodarzy pytanie. Pytanie jak już mówiłem, prowokacyjne. Dla was też nie ma miękkiej gry. Słuchajcie, ile KSW już lat na rynku jest? 18 lat na rynku. (…) Mówimy, że freaki nic nie robią, ale oni rozpromowali waszego zawodnika, np. mnie. Czy będą jakieś działania? Nie mam na myśli konkurencyjnych, bo my jesteśmy zawodowcami, a to są freaki. Chodzi o medialność, czy będzie więcej konferencji? Czy będą zatrudniani inni zawodnicy? Typu np. freaki?

Wardęga komentuje!

Były prowadzący m.in. konferencji FAME MMA odniósł się do tego pytania. Wyraził swoją opinię co mogłoby zarazem polepszyć sytuację KSW, jak i zapewnić większą zażyłość kibiców z tą federacją i jej zawodnikami.

Podejrzewam, że w KSW jest wiele ciekawych postaci. Ludzie polubiliby ich, ze względu na świetną osobowość. Natomiast, wasi widzowie, może nie ci, którzy bardzo się interesują i wchodzą na instagramy zawodników, ale reszta osób nie wie jaki jest np. “Rutek”. Jakie ma poglądy na ten, czy tamten temat? Mamed też jest wielką gwiazdą, a ja wiele o nim nie wiem, a bym się chciał dowiedzieć. Zrobilibyście fajnie poprowadzony program, w którym można byłoby go bliżej poznać. O to chodzi właśnie Adamowi. Że przydałyby się takie programy, żeby poznać, żeby można było zadzwonić, zadać pytanie np. Pudzianowskiemu. Zażartować, zobaczyć jakie ma poczucie humoru, cokolwiek. Poznać tych ludzi. Czemu influencerzy są popularni w sieci? Bo widzowie się utożsamiają z nimi. Czują, że to są ich znajomi. O to tu chodzi, to jest cała tajemnica freak-fightów.

https://www.youtube.com/watch?v=lMCGcLfScGg&ab_channel=GilotynaShoty

Zobacz także:

Silesian MMA 8 już dzisiaj w Rybniku! Zapowiadają się wielkie emocje

To już dziś! Ósma odsłona Silesian MMA, która odbędzie się tak jak w przypadku szóstej gali, w Rybniku. Czekać nas będzie 10 pojedynków oraz kilka niespodzianek!

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę!

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis