MMA PLBellatorWzmocnienie w Bellatorze! Zakontraktowali jedynego zawodnika, który pokonał mistrza UFC

Wzmocnienie w Bellatorze! Zakontraktowali jedynego zawodnika, który pokonał mistrza UFC

Poważne wzmocnienie w Bellatorze! Druga największa amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki zakontraktowała zawodnika, który jako jedyny w karierze zdołał pokonać mistrza wagi koguciej UFC – Petra Yana.

Wzmocnienie w Bellatorze! Zakontraktowali jedynego zawodnika, który pokonał mistrza UFC

Zawodnikiem, który dołączył do Bellator MMA jest Magomed Magomedov. To były mistrz wagi koguciej organizacji ACB. O angażu Rosjanina oficjalnie poinformował już prezes Bellatora Scott Coker.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani zakontraktowaniem Magomeda Magomedova. Razem ze swoim zespołem poszukujemy na całej planecie najlepiej zapowiadających się zawodników, a Magomedov ma potencjał, by w przyszłości zostać mistrzem świata w tym sporcie.” – przyznał Coker.

Magomed Magomedov ma zawodowy rekord 16 zwycięstw i 1 porażki. Jest jedynym zawodnikiem, któremu udało się pokonać obecnego mistrza wagi koguciej UFC Petra Yana. Obaj zawodnicy mierzyli się w karierze dwukrotnie, a bilans ich starć wynosi 1:1. Magomedov wygrał z Petren Yanem w marcu 2016 roku na gali ACB 32. Walka ta zakończyła się niejednogłośną decyzją sędziów. Rewanż, który odbył się w kwietniu 2017 roku, Magomedov z kolei przegrał. Tamta walka także zakończyła się niejednogłośną decyzją sędziów.

Bellator MMA nie ogłosił jeszcze żadnych szczegółów dotyczących debiutu Magomedova w ich klatce.

Zobacz także:

Petr Yan vs. Aljamain Sterling o pas wagi koguciej na UFC 256

Wyczekiwane starcie w kategorii koguciej w końcu dojdzie do skutku. Już 12 grudnia na gali UFC 256 w starciu o pas mistrzowski zmierzą się ze sobą Petr Yan (15-1) i Aljamain Sterling (19-3).

UFC 254 z udziałem kibiców? “Jeśli wszystko pójdzie po myśli, to niedługo to ogłosimy”

Gala UFC 254 z udziałem kibiców? Czy impreza, którą promuje pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej między Khabibem Nurmagomedovowem a Justinem Gaethje odbędzie się przy wsparciu fanów?