MMA PLNajnowszewalki na gołe pięściWygrana kosztem ucha! Makabryczna sytuacja na King Of The Streets [WIDEO]

Wygrana kosztem ucha! Makabryczna sytuacja na King Of The Streets [WIDEO]

Wczoraj, 25 listopada doszło do niezwykłej sytuacji podczas walki. Zawodnik wygrał tracąc przy okazji ucho!

gołe

KOTS to wyjście naprzeciw oczekiwaniom fanów sportów walk co do brutalności i rozlewu krwi, której niektórym widzom brakuje na sportowych galach MMA. Wpływa na to zarówno brak rund, zasad, czy sędziów decydujących o zakończeniu walki. Zawodnicy pojedynkują się ze sobą w różnych formacjach. Widzowie mogą oglądać spotkania w formule 1 na 1, a także 3 na 3, czy nawet 5 na 5.  Zawodnicy rywalizują ze sobą stosując różnorodne metody walki, które pozwalają im na uzyskanie jak najlepszych rezultatów.

Wideo dla ludzi o stalowych nerwach!

Po internecie krąży wideo, w którym widzimy fragment walki w klinczu dwóch zawodników. Następnie mamy doczynienia ze zbliżeniem na leżące na ziemi ucho jednego z fighterów.

https://www.youtube.com/shorts/8UvaM6Cvy7o

Zobacz także:

Dojdzie do walki Załęcki vs. Omielańczuk? Menadżer zabiera głos!

Denis Załęcki w następnym pojedynku stanie przed jeszcze większym wyzwaniem? Tego nie można wykluczyć, bowiem Artur Ostaszewski w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wyznał, że Daniel Omielańczuk dostał propozycję walki z ”Bad Boyem”.

Król syntholu przeszedł operację! Bicepsy nie wytrzymały, będzie debiut w MMA?

Jest duży problem! O potencjalnym debiucie Szymona Komandosa mówi się już od dłuższego czasu, lecz w tej sytuacji widzowie/fani ”Króla Syntholu” będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Szymon jest po poważnej operacji. Tym samym jego debiut w mieszanych sztukach walki nie nastąpi tak szybko jak wielu mogło się spodziewać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis